16. Tudengite Teatripäevad

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilaste poolt korraldatud Tudengite Teatripäevad toimuvad Viljandis 16.-18. veebruaril.
Mängupaikadeks on kultuuriakadeemia must saal ning Viljandi Lennukitehas.
Üles astuvad kaheksa tudengite harrastusteatritruppi nii Eestist kui ka Soomest.
Eesti truppidest on laval TYYT, Ruutu10, T-Teater, Tartu Üliõpilasteater ja K-äng 2. Soomest tulevad kohale Helsinki Ylioppilasteatteri, Kellariteatteri ja Ilves-Teatteri.
Nagu tavaks on saanud siis noortele harrastusnäitlejatele annavad aruteluna tagasisidet etenduskunstide valdkonnas tegutsevad Kolm Tarka,
kelleks sel aastal on Vanemuise teatri draamanäitleja Kärt Tammjärv, näitleja Karl Robert Saaremäe ja NUKU teatri näitleja Kaisa Selde.
Lauäeval, 17. veebruaril, toimub Viljandi Lennukitehases Festivali Klubi, kus peo tõmbavad käima mitmekülgse muusikaga noortebänd Ol' Mill ja mõnusat vanakooli rokki armastav The Jingles.

Tudengite Teatripäevad on tudengitest koosnevatele harrastusteatritele suunatud festival, mis esmakordselt toimus 2003. aastal ning sellest alates on Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased seda korraldanud iga aasta veebruarikuus.

Täname festivali toetajaid Viljandi linn, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Harrastusteatrite Liit.

Tänavu aasta on etendused kõigile tasuta!

Lisainfo festivali kohta leiab Tudengite Teatripäevade kodulehelt: http://tudengiteteatripaevad.ee/ ja Facebookist: https://www.facebook.com/ttpfestival/

Peakorraldaja Kadri Kabanen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+372 59017966

Pressijuht Margus Christopher Kalda
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+372 5026620