Print

XVI Õpetajate teatrifestival "Sillad"

Reedel, 7. märtsil Sakala keskuses
 
15.20            Kroonuaia Priitahtlik Näitemänguselts
                     Tauno Yliruusi „Kell 11 turu juures“ lavastaja Katrin Luts
16.05            Tondi PK Tondipere
                     „Metsarahva perepidu ehk tarkus tuleb ikka peale rumalust“ lavastaja Ege Kuusk
16.45            Pärnu Vanalinna PK trupp Kõik on staarid
                     Ingrid Tera/Tiiu Maide ja trupp
                     „Isevärki koolitund ehk me teame ise täpselt, mida tahame!“ lavastaja Tiiu Maide
17.30            Saue Gümnaasiumi õpetajad
                     E.Vilde „Vigased pruudid“ lavastaja Leo Uulma
18.05            LA Männi trupp KAPA KOHILA
                    Wimbrg/Bachmann „Väike Nõid“ lavastaja Raili Bachmann
18.50            Tartu Kesklinna Lastekeskus
                     Gipari Pierre lastejutu ainetel „Väike hea kurat“. Ühistöö
19.25            Laulasmaa Kooli õpetajate näitering
                     Lõuna-Eesti muinasjutt/ ümber jutustanud Kristiina Ehin „Sõit kuuvalgel“. Ühistöö
19.55            Tallinna õpetajate näitetrupp Kivilindad
                     Shakespare/Quene „Käed puhtaks“ lavastajad Juta Teral ja Heli Mänd
20.40            Vigala Õpetajate Showtrupp
                     ühismelu
                     „Vaesel vaimul olgu vähemalt erk füüsis ehk kuidas Vigala mehed v-õpet said“
 
 
Laupäeval, 8.märtsil Viljandi Gümnaasiumis
 
10.00           Parksepa keskkooli näitetrupp
                    Merle Velbo „Seitse vanatüdrukut“ lavastaja Merje Taan
10.45           Peetri Lasteaed-Põhikool
                    Ruslan Lainola „Naine on Mees“ lavastaja Ruslan Lainola
11.25           Viljandi Kesklinna Kool
                    Külliki Asu/Maarika Roosimägi „Naine, nagu ma olen“ lavastaja Kristjan Kaarjärv
12.10           Kammeri Kooli õpetajate näitetrupp KammerTeater
                   Aireé Pajur „Naiste maailm“ lavastaja Aireé Pajur
13.00          Viljandi Gümnaasium
                   Silvia Soro, Kertu Alvre, Ave Alvre „ALLE-AA ja KÖÖTS-KÖÖTS“.
                   Lavale seadnud autorid
13.45          Neeme Kool
                   A.Kivirähk „Monoloogid raha asjus“ lavastaja Merike Kahu
14.30          Viljandi Jakobsoni Kool
                   Ühistöö „Ma seisan ristteel“
15.10           Suure-Jaani TegeltKah?!
                    Maili Lehtpuu „Koristajad“. Lavastaja Margus Mankin