Kooliteater 2019 PAIDE

 Event Finished
 
0
Category
Sündmused
Date
07/04/2019 14:00

"Kooliteater 2019 PAIDE"
gümnaasiumi kooliteatrite riigifestival 5.-7.aprill Paides.
Etendused toimuvad Paide Muusika- ja Teatrimajas.
AJAKAVA
Reede, 5.aprill
13:00 Saabumine, registreerimine.
14:00 AVAMINE
14:15-16:10 „100 aastat koolielu“ (Anneli Aken) lavastaja Kai Tarmula 
Läänemaa Ühisgümnaasiumi muusikal SUUR SAAL
16:30-17:10 „Nööp“ (ühislooming Astrid Reinla novelli „Nööp“ ja kogumiku „Õpetajat otsimas“ ainetel) lavastaja Aili Teedla 
Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel SUUR SAAL
17:35-18:20 „Väga vihane mees“ (Mihkel Seeder) lavastaja Rein Laos
Pärnu Kunstide Maja SUUR SAAL
18:50-19:50 „Külmetava kunstniku portree“ I vaatus (Mart Kivastik) lavastaja Eva Kalbus
KOKK ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne SUUR SAAL
20:05-20:40 Kompositsioon „Viis viimast“ lavastaja Rita Ilves
Saaremaa Ühisgümnaasiumi Krevera SUUR SAAL
21:30 Õhtune programm suures saalis 
21:30 Juhendajate ja žürii arutelu

Laupäev, 6.aprill
10:00-10:30 Žürii tagasiside reedestele etendustele VÄIKE SAAL
10:40-11:20 „Surmatants“ (Marleen Anderson) lavastajad Marleen Anderson ja Marita-Karmen Tamme
Türi Gümnaasium Concordia SUUR SAAL 
11:40-12:00 „Mari-Tiina-Karin“ (August Kitzbergi ja Anton Hansen Tammsaare põhjal) lavastaja Rita Ilves
Saaremaa Ühisgümnaasiumi Krevera VÄIKE SAAL 
12:10-12:35 „Võõrandumine“ (Laura Pürjema näidendi ainetel) lavastaja Kaire Kannistu 
Karksi-Nuia kultuurikeskuse noorte näitering K17 SUUR SAAL 
13:00-13:45 „Kadunud Poeg“ (Enn Vetemaa „Jälle Püha Susanna ehk armastuse kool“ ainetel kooliteatrile Valter Uusberg) lavastaja Valter Uusberg 
Rapla Riinimanda Teater SUUR SAAL 
14:15-14:50 „Kajakad“ (ühislooming Anton Tšehhovi „Kajakas“ ainetel) lavastaja Külli Täht
EKSPERIMENT SUUR SAAL
16.00-16.45 Žürii tagasiside päeva esimestele etendustele VÄIKE SAAL
17:00-17:50 „Kuningas Lear“ (William Shakespeare ja trupp) lavastaja Oliver Issak
Trupp 11 SUUR SAAL 
18.15-19.00 „Kroonu onu“ (Juhan Kunder) lavastaja Lianne Saage-Vahur 
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja SUUR SAAL
19.15-20.15 „Mis teed?“ (Külli Ehastu) lavastaja Külli Ehastu
Tartu Waldorf Teater SUUR SAAL
21:00 Paide Uue Muusika kooli õpilaste kontsert pöördlava aluses saalis ja pidu 
21:00 Juhendajate ja žürii arutelu

Pühapäev, 7.aprill 
10.00-10.30 „Kodumaa tütred“ (Lydia Koidula, Anna Haava ja Betti Alver) lavastaja Romet Piller
Tõrva noorteteater „Hingevärvid“ VÄIKE SAAL
10:45-11:30 „Loomade ja inimeste maailmas“ (Don Nigro, Richard Bahh) lavastaja Tatjana Kundozjorova 
Järva Vene Gümnaasiumi teatriprojekt SUUR SAAL 
12.00-12.30 Žürii tagasiside laupäevastele ja pühapäevastele etendustele VÄIKE SAAL 
12.45 LÕPETAMINE SUUR SAAL

 
 

All Dates

  • From 05/04/2019 14:00 to 07/04/2019 14:00

List of Participants

 No Participant 

Powered by iCagenda