Warning: A non-numeric value encountered in /home/harrastu/public_html/templates/as002048free/includes/includes.php on line 80
KOOLITEATER 2018 KARKSI-NUIA

KOOLITEATER 2018 KARKSI-NUIA

 Event Finished
 
0
Category
KalendriSündmused
Date
21/04/2018 12:00

Etendused toimuvad Karksi Valla Kultuurikeskuses.

AJAKAVA

REEDE 20.04
kell 13:45 AVAMINE
kell 14.00 Imavere noorte teatriring (Järvamaa)
Õnnela Lees ”Mängime mängu!” juhendaja Õnnela Lees 
kell 14:40 Saaremaa Ühisgümnaasium / Kreputlased 
Lehte Hainsalu ja Virve Osila loomingu põhjal 
"Päike, süüta laulutuli!" juhendaja Rita Ilves
kell 15:20 Sakala Eragümnaasiumi kooliteater (Tallinn)
Antoine de Saint-Exupery „Väike prints“ juhendaja Janika Koppel 
kell 16:15 Kuuste Kooli kooliteater (Tartumaa) 
Trupitöö Fr.R.Faehlmanni loomingu põhjal 
“Müütilised muistendid” juhendaja Kaija M Kalvet
kell 16:50 Rapla Riinimanda Teater
Andrus Kivirähki “Aabitsa Kukk” põhjal kooliteatrile dramatiseerinud Valter Uusberg 
“Meie oleme vaesed mehed” juhendaja Valter Uusberg
kell 17:45 Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 
Lehte Hainsalu “Punamütsike” juhendaja Lianne Saage-Vahur
kell 19:00 Johannese Kool Rosmal 8. klass (Põlvamaa)
A. Milne’i raamatu ainetel seadnud Külli Volmer 
”Puhh” juhendaja Külli Volmer 
kell 20:00 Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater 7.-9.klass (Lääne-Virumaa)
Lehte Hainsalu luulekava “MAXIMINI” juhendaja Natalie Neigla

LAUPÄEV, 21.aprill 
kell 10:00 Maardu Gümnaasiumi kooliteater Midgard (Harjumaa) 
Essenia Antropova “Põhja neiud” juhendaja Essenia Antropova
kell 11:00 Lasva Rahvamaja laste näitering (Võrumaa) 
Inglise muinasjutu “Tobuke Jack” kirjutanud Kadi Kronberg 
“Ull Jaak ehk küll on häda kui pea on mäda” 
juhendaja Kadi Kronberg
kell 11:25 Audru Kooli 5.klassi näitetrupp (Pärnumaa) 
Leelo Tungla jutu ainetel dramatiseerinud Kaire Leetsaar “Maahaldjas Alma mure”
juhendaja Kaire Leetsaar
kell 11:55 Käina kooliteater Jõngermann (Hiiumaa) 
Kätlin Padessaare samanimelise näidendi põhjal “Poistekool” juhendaja Tiia Korv
kell 12:35 Suure-Jaani Kool (Viljandimaa) 
William Shakespeare/Andres Oja “Sai surm neil osaks mõlemal” juhendaja Andres Oja 
kell 14:10 Tartu Polygon teatrikool 
Helen Rekkor ja trupp “Hall ala” juhendaja Helen Rekkor 
kell 15:05 Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv “Ekspromt” (Ida-Virumaa) 
Maurice Maeterlinck “Õde Beatrice” juhendaja Urmas Laada
kell 15:50 Haapsalu põhikooli näitering (Läänemaa) 
Siim Birk “Ma olen kuulus?” juhendaja Siim Birk
kell 16:50 MTÜ Kungla Dreamband (Valgamaa) 
Estraadikava saatest “Uurali pelmeenid” 
“Öö vanaema juures” juhendaja Siiri Põldsaar
Lõpetamine kell 18:00

 
 

All Dates

  • From 20/04/2018 12:00 to 21/04/2018 17:00

List of Participants

 No Participant 

Powered by iCagenda