XIII Külateatrite festival Väike-Maarjas!!!

Külateatrite festivali toimus sellel aastal 9.-11.augustini Väike-Maarjas.

Ajakava

9.august

11:00 Raasiku rahvamaja Lustiring

Slawomir Mrošek Ulgumerel lavastaja Helle Vaga (seltsimaja saalis)

12:00 Sõmeru Näitering

Norm Foster Perekonna valss lavastaja Marika Vernik (seltsimaja saalis)

14:00 Abja Kultuurimaja näitering

 Küllike Veede Võõras mees majas lavastaja Triinu Menning (seltsimaja saalis)

15:30 Tabivere Harrastusteater

Neda Neždana See, kes avab ukse lavastaja Esta Sokk (seltsimaja saalis)

17:00 Valgu näitetrupp M.O.T.T.

Tiia Selli Laps räägib siis … lavastaja Mervi Vaarmann (seltsimaja saalis)

19:30 Rannu Külateater EMU

Janno Puusepp Leselised lavastaja Janno Puusepp (seltsimaja saalis)

 

10.august

10:00 Teater NORA

Anni Luud/Caroline Brehat Manipulaator lavastajad Tess Pauskar ja Janno Puusepp (seltsimaja saalis)

11:30 Läsna Teater

Ene Pihol Kriminaalne lugu Pulli pubis lavastaja Ene Pihol (muuseumi hoovis)

12:15 Jõelähtme Lavagrupp

Ardi Liivese näidendi “Kallimast kallim“ ainetel Kaabu lavastaja Maie Ramjalg (seltsimaja saalis)

14:45 Orissaare kultuurimaja näitetrupp Orezare

Märtta Tikkaneni poeemi ainetel Kas see ongi armastus? lavastaja Helje Basihhina (seltsimaja saalis)

15:45 Ambla näitering ANNE

Ain Kütt Kiriku lugu lavastaja Ain Kütt (Väike-Maarja kiriku juures)

17:00 Paide Huviteater

Bengt Ahlfors/Johan Bargum Kas Kongos on tiigreid? lavastaja Erich Einstein (seltsimaja saalis)

18:30 Lümanda ja Taritu näitering

August Kitzberg Kosjasõit lavastaja Tiiu Villsaar (muuseumi hoovis)

21:00 Tungal

Mart Kivastik/ Valter Uusberg Vaim lavastaja Krista Kütt (seltsimaja saalis)

 

11.august

10:00 Ranna-Viru Rahvateater

Juri Poljakov Homo erectus ehk naiste vahetus lavastaja Tiit Alte (seltsimaja saalis)

12:30 Vihasoo Näitering

Enn Vaigur Kraavihallid lavastaja Andres Napp (muuseumi hoovis)

15:30 Salme Vallateater

Küllike Veede Puudutamata lavastaja Maire Sillavee (seltsimaja saalis)

17:00 Pajusi Harrastuseater

Eugène Ionesco/Tarmo Kruus Ninasarvik lavastaja Tarmo Kruus (seltsimaja saalis)

 

XIII Külateatrite festival Väike-Maarjas!!!

XIII Külateatrite festival toimub 9.-11.augustil Väike-Maarjas Lääne-Virumaal!!!

Etendused toimuvad Väike-Maarja Rahvamajas.

Eelregistreerimine kuni 17.veebruar 2013 aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

XII Külateatrite Festival Rannus!!!

Pühapäeval 17.juunil lõppes Rannus XII Külateatrite festival. Zürii koosseisus Garmen Tabor, Maret Oomer, Toomas Lõhmuste ja Meelis Hansing tunnustasid järgmisi teatreid ja tegijaid:

Parim lavastus – „Külmapildid“ Häädemeeste Huviteater – Grand Prix

Parim lavastus – „Igavene rändur“ Seasaare Näitemängu Selts

Parim lavastus – „pildikesi kolhoosielust“  Orissaare Kultuurimaja Näiteselts

Parim lavastus -  „Karu“ Jõelähtme Lavagrupp

 

Parim lavastaja - Aire Koop Häädemeeste Huviteater

 

Mari Möldre nim. Näitlejapreemia – Helje Basihhina Aribert Aur – postiljon Orissaare Kultuurimaja Näiteselts

 

Parim osatäitja:

Ingla Leis – Amalie rolli eest „Nurgatagune saar“ Tornimäe Näiteselts

Valdeko Jaanson – Ferdinand Vile rolli eest „Igavene rändur“ Seasaare Näitemängu Selts

Eigi Tali – Jelena Ivanovna Popova rolli eest „Karu“ Jõelähtme Lavagrupp

Ülo Lomp – Luka rolli eest „Karu“ Jõelähtme Lavagrupp

Matti Linno – Toot´i rolli eest  „Ärdunsoldan“ MTÜ Vilde Teater

Helve Nurk – Laasu rolli eest „Ärdunsoldan“ MTÜ Vilde Teater

Rein Annuk – Jammari rolli eest „Ärdunsoldan“ MTÜ Vilde Teater

Parim meesosatäitjaTiit Tammesson – Grigori Stepanovitš Smirnov „Karu“ Jõelähtme lavagrupp

Parim naisosatäitjaMarju Aasma – Ema rolli eest „Külmapildid“ Häädemeeste Huviteater

 

Parimad noored:

Joona Pürg – Kuusalurahva Teater

Madis Vaarmann – Valgu Näitetrupp M.O.T.T.

Kersti Sillaots – Saesaare Näitemängu Selts

Read More: XII Külateatrite Festival Rannus!!!