XVIII Külateatrite festival toimus 10.-12.augustil Kärlal, Saaremaal.

Festivalil osales 34 harrastusteatrit 35 lavastusega. Teatritegijaid kogunes Saaremaale üle 300 harrastaja kõikjalt Eestist.

Lavastusi vaatasid ja analüüsisid Leila Säälik ja Tõnis Kipper; Külli Reinumägi ja Rait Avestik; Tiina Tegelmann ja Ingmar Jõela.

Suur tänu Kärla rahvamajale ja Saaremaa harrastusteatritele festivali suurepärase korraldamise eest.

XVIII Külateatrite festival 2018


Leila Säälik ja Tõnis Kipper tunnustasid nähtud lavastuste hulgast järgmisi harrastusteatreid ja teatritegijaid

Laureaadid:
Seasaare Teater
J.Puusepp "Missioon" lavastaja Janno Puusepp

Saaremaa Teater 
V.Uibo "Naised meeste maailmas" 1.osa Arstilkäik 2.osa Hõbepulm lavastaja Väino Uibo

Eriti kenasti mängisid naisnäitlejad:
Reet Raudsepp lavastuses "Missioon" Seasaare Teater
Ane Purgas lavastuses "Missioon" Seasaare Teater

Eriti kenasti mängisid meesnäitlejad:
Margus Möll lavastuses „Pasjanss" LendTeater 
Arvo Lamp lavastuses "Unistuste(k)andja” EHH-TEATER

Näitlejapreemiad:
Gerry Grünberg lavastuses "Vandekohus" - Tornimäe TUNGAL
Ingrid Holm lavastuses "Vandekohus" - Tornimäe TUNGAL
Kaidi Koppel lavastuses "Pasjanss" - LendTeater
Piret Dreimann lavastuses ꞌꞌSee, kes avab ukseꞌꞌ - "On 1 teater"
Jane Lumijõe lavastuses ꞌꞌSee, kes avab ukseꞌꞌ - "On 1 teater"
Rein Annuk lavastuses "Ärimehe poisipõlv" - Rainbow

Žürii eripreemiad:
Väino Uibo lavastuste „Pasjanss“ ja "Naised meeste maailmas" eest
Argo Juske lavakujunduse eest lavastustes „Kosilane Rakverest“ ja ꞌꞌSee, kes avab ukseꞌꞌ
Pärnu-Jaagupi Aleviteateri Rändtirtsud lavastusele “Minu ema on päkapikk” ebatavalise jõululoo eest.

Tiina Tegelmann ja Ingmar Jõela tunnustasid nähtud lavastuste hulgast järgmisi harrastusteatreid ja teatritegijaid

Laureaadid:
Kose näiteselts "Kikerdis"
"Nässu in memoriam" (J.Tuuliku "Kojusõit ainetel dramatiseerinud Maie Matvei) lavastaja Maie Matvei

Kolmas Voorus
J.Puusepp “Asemikud” lavastajad Kersti Sillaots ja Andres Linnupuu

Eriti kenasti mängis naisnäitleja:
Hilja Sikka lavastuses “Asemikud” - Kolmas Voorus

Eriti kenasti mängisid meesnäitlejad:
Marcus Ellervee lavastuses "Üle vee" - Väike Tantsuteater MERI 
Andres Õis lavastuses "Nässu in memoriam" Kose näiteselts "Kikerdis"

Näitlejapreemiad:
Leida Lepland lavastuses “Asemikud” - Kolmas Voorus
Ülle Sirila lavastuses „Sirena ja Victoria” - PadiseRahva Teater 
Margo Laine lavastuses „Sirena ja Victoria” - PadiseRahva Teater

Žürii eripreemiad:
Teatteri Wecando (Soome) lavastuse “Jussin syntymäpäivät” eest, lavastaja Anu Hytönen
Kärla näiteselts lavastuse „Maada“ eest, lavastaja Marika Paas
Abruka naistele lavastuses "Nässu in memoriam" - Kose näiteselts "Kikerdis"
Tarmo Kruus dramaturgia loomise eest lavastuses "Ehitame torni!" - Pajusi Teater

Külli Reinumägi ja Rait Avestik tunnustasid nähtud lavastuste hulgast järgmisi harrastusteatreid ja teatritegijaid

Laureaadid:
Salme Teater 
S.Mrožek "Suvepäev" lavastaja Jaanus Nuutre

Oomeriteater 
"Seitse samuraid" (T.Ojasoo, E.Sepmer “Seitse samuraid” ainetel) lavastaja Maret Oomer

Krabi Külateater 
M.Mürk “Piimäpukijutu” lavastaja Marje Mürk

Salme Vallateater 
U.Lennuk "Igavene kapten" lavastaja Maire Sillavee

Eriti kenasti mängis naisnäitleja:
Heidi Pähn lavastuses "Suvepäev" - Salme Teater

Eriti kenasti mängisid meesnäitlejad:
Kristjan Arunurm lavastuses "Suvepäev" - Salme Teater
Rainer Miller lavastuses "Suvepäev" - Salme Teater
Meelis Juhandi lavastuses "Igavene kapten" - Salme Vallateater

Näitlejapreemiad:
Joonatan Ants Laidus lavastuses "Kessleri viled" – Maarjalill 
Eliis Raaper lavastuses "Igavene kapten" - Salme Vallateater
Tiiu Vallimaa lavastuses “Kaks mängu linnapargis: potimäng ja ärtumäng” - Saue Seeniorteater 
Terje Menert lavastuses “Kaks mängu linnapargis: potimäng ja ärtumäng” - Saue Seeniorteater 
Eigi Tali lavastuses "Projekt Victoria" - Jõelähtme LavaGrupp
Toivo Prostang lavastuses "Põrunud aru õnnistus" - Taritu tubateater

Žürii eripreemiad:
Astra Põlma dramaturgia loomise eest lektoorium-lustmäng "100 vakka teatrisoola" - Vana-Vigala näitetrupp "Topelt-Kiiks”
Martin Rebane ja Tiit Tammesson tõetruu ideede lahingu eest lavastuses "Projekt Victoria" - Jõelähtme LavaGrupp

Mari Möldre nimeline preemia.
Külateatrite festivalil annab välja Tabivere vallavalitsus ja volikogu Mari Möldre nimelise preemia.
Sellel aastal pälvis preemia Eero Grahv Kärla näiteselts
VILDE TEATRI preemia
Preemia väljaandjaks on MTÜ Vilde Teater.
Preemia antakse välja igal aastal Külateatrite festivalil.
Preemia antakse kollektiivile või üksikisikule juubeli puhul  pikaajalise ja viljaka
töö eest Eesti harrastusteatri maastikul.
Sellel aastal pälvis Vilde teatri tänupreemia Maret Oomer.

XVIII Külateatrite festival 10.-12.august 2018 Kärlal, Saaremaal.

Külateatrite festival algab täna, reedel 10.augustil Kärlal, Saaremaal kell 12:00.
 
Festivalil 34 harrastusteatrit üle Eesti, 35 etendust, 4 mänguplatsi. 
Etendused toimuvad Kärla Rahvamajas, Kärla Põhikoolis, Kärla spordihoones ja Kärla kõlakojas. 
Seekord analüüsib ja annab lavastustele tagasidet žürii Tõnis Kipper, Leila Säälik, Rait Avestik, Külli Reinumägi, Tiina Tegelmann ja Ingmar Jõela. 
 
"Parem kirkalt elus läbi põleda kui keskpäraselt end elust läbi vedada."
(Voldemar Panso)
 
Külateatrite festival on suurimaid harrastusteatrite festivale Eestis. 
Traditsiooniliselt toimub festival igal aastal kindlasti Eestimaa erinevas paigas. 
Festival on võimalus jagada oma teatrikogemusi teiste truppidega, omandada uusi teadmisi ja rääkida teatrijuttu mõttekaaslastega. See on tunnustus nendele inimestele, kes leiavad põhitöö kõrvalt õhtuti aega ja tahtmist kogukonnale teatrikunsti jagada ja traditsiooni edasi kanda.
 
 AJAKAVA

REEDE, 10.AUGUST
12:00 AVAMINE
12:15 Taritu tubateater  
H. Raudsepp/V. Uibo "Põrunud aru õnnistus" lavastaja Väino Uibo (Kärla rahvamaja)
13:00 Rainbow
R.Annuk "Ärimehe poisipõlv" lavastaja Rein Annuk (Kärla kõlakoda)                       
13:45 LendTeater
V.Uibo "Pasjanss" lavastaja Väino Uibo (Kärla rahvamaja)
13:45 Väike Tantsuteater MERI  
M.Lehto "Keisri rebasejaht" lavastaja Merike Kahu (Kärla kõlakoda)
16:00 Vilde teater
J.Puusepp "Muinasjutt" lavastaja Janno Puusepp (Kärla rahvamaja)
16:00 Teater TRET            
E.Vilde "Kosilane Rakverest" grupitöö (Kärla kool)
17:30 Jõelähtme LavaGrupp
A.Mälk "Projekt Victoria" lavastaja Maie Ramjalg (Kärla rahvamaja)
18:00 Seasaare Teater
J.Puusepp "Missioon" lavastaja Janno Puusepp (Kärla kool)
19:00 Orezare    
G.Kordemets "Vanameeste suvi" lavastaja Piia Bergstein (Kärla rahvamaja)
20:30 Tornimäe TUNGAL
"Vandekohus" R.Rose "Kaksteist vihast meest" põhjal lavastaja Krista Kütt (Kärla kool)

LAUPÄEV, 11. AUGUST
10:00 Tornimäe Näiteselts
J.Viigi “Tühjad näpud” grupitöö (Kärla rahvamaja)
10:00 Kivi-Vigala Rahvamaja näitetrupp "Sõbra-Vägi"
O.Luts "Kapsapea" lavastaja Heli Lints (Kärla kool)
11:30 Saue Seeniorteater            
M.Seeder “Kaks mängu linnapargis: potimäng ja ärtumäng” lavastaja Virko Annus (Kärla kool)
12:00 PadiseRahva Teater           
A.Galin "Sirena ja Victoria” (eestindanud Margus Lepa 1977.a.) lavastaja Erika Kaljusaar (Kärla rahvamaja)13:00 Vana-Vigala näitetrupp "Topelt-Kiiks”
Lektoorium-lustmäng "100 vakka teatrisoola" lavastaja Astra Põlma (Kärla kool)
13:30 Teater E.H.K.          
N.Koljada "Kõikehõlmavalt" lavastaja Esta Sokk (Kärla rahvamaja)
13:30 Teatteri Wecando (Soome)            
U.Löfgren “Jussin syntymäpäivät” lavastaja Anu Hytönen (Kärla kõlakoda)
15:00 Väike Tantsuteater MERI 
J.Liiv "Üle vee" lavastaja Merike Kahu (Kärla rahvamaja)
15:00 Pärnu-Jaagupi Aleviteater Rändtirtsud      
A.Mägi “Minu ema on päkapikk” lavastaja Gerda Mölder              (Kärla kool)
15:00 Oomeriteater       
"Seitse samuraid" (T.Ojasoo, E.Sepmer “Seitse samuraid” ainetel) lavastaja Maret Oomer (Kärla spordihoone)
16:00 Pajusi Teater
T.Kruus "Ehitame torni!" lavastaja Tarmo Kruus (Kärla rahvamaja)
16:00 "On 1 teater"
N.Mirošnitšenko ꞌꞌSee, kes avab ukseꞌꞌ (tõlkija E.Sokk) grupitöö (Kärla kool)
17:00 Krabi Külateater   
M.Mürk “Piimäpukijutu” lavastaja Marje Mürk (Kärla kõlakoda)
17:30 Kose näiteselts "Kikerdis" 
"Nässu in memoriam" (J.Tuuliku "Kojusõit ainetel dramatiseerinud Maie Matvei) lavastaja Maie Matvei (Kärla rahvamaja)
17:30 Saaremaa Teater 
V.Uibo "Naised meeste maailmas" 1.osa Arstilkäik 2.osa Hõbepulm lavastaja Väino Uibo (Kärla kool)
18:00 Maarjalill 
L.Ots "Kessleri viled" lavastaja Loone Ots (Kärla spordihoone)
19:30 Salme Teater 
S.Mrožek "Suvepäev" lavastaja Jaanus Nuutre (Kärla kool)
19:30 Kolmas Voorus
J.Puusepp “Asemikud” lavastajad Kersti Sillaots ja Andres Linnupuu (Kärla rahvamaja)
21:10 EHH-TEATER          
D.Kwan, D.Scheinert, A.Linnupuu "Unistuste(k)andja” lavastaja Andres Linnupuu             (Kärla rahvamaja)

PÜHAPÄEV, 12.AUGUST
10:00 Karja mõisamaja nätering 
"Karja mõisa vaim" (J.Puusepp "Pajusi mõisa vaim" järgi kohandatud) lavastaja Krista Kütt (Kärla rahvamaja)
10:00 Kanepi harrastusteater     
T.Appelgren "Majakavahi tüdrukud" lavastaja Tuulike Mölder (Kärla kool)           
11:30 Salme Vallateater 
U.Lennuk "Igavene kapten" lavastaja Maire Sillavee (Kärla rahvamaja)
12:00 Kärla näiteselts     
J.Puusepp "Maada" lavastaja Marika Paas (Kärla kõlakoda)
13:00 Mokakobin
E.Kaljusaar "KÕRTS" lavastaja Eha Kaljusaar (Kärla rahvamaja)    
14:30 KaRakTer
S.Mrožek "Ulgumerel" lavastaja Aavo Soots (Kärla kool)
17:30 Lõpetamine

Etendused on kõigile tasuta!
 
 
 
Festivali toetavad: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus, Saare vald, Kärla Rahvamaja. 
 
Festivali korraldavad: Kärla Rahvamaja, Saaremaa harrastusteatrid ja Eesti Harrastusteatrite Liit
 

XVIII Külateatrite festival toimub 10.-12.augustil 2018 aastal Kärlal, Saaremaal

Külateatrite festival 2017 TORIS!

Festivali lavastusi analüüsisid kahel esimesel päeval Tori Rahvamajas ja viimasel päeval Tori Põhikoolis Edite Neimane (lavastaja, Riia, Läti) ja Tea Merivald (näitleja, Salme Vallateater). Taisto Oksanen (näitleja ja lavastaja, Helsingi, Soome) ja Kristiina Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit) vaatasid ja hindasid kahel esimesel päeval Tori Põhikoolis, viimasel festivali päeval Tori Rahvamajas ja Tori kirikus.  Vabaõhulavastusi analüüsisid ja hindasid Rein Laos (lavastaja ja näitleja) ja Tiit Alte (lavastaja, teater KaRakTer). 
 
LAURAADID
Vilde Teater 
„Hämarad märgkoerad“ (Janno Puusepp) lavastaja Janno Puusepp
Saaremaa Teater
„Säärane Mulk ehk Sada Vakka Tangusoola“ (Lydia Koidula näidendi ainetel) lavastaja Väino Uibo
Tabivere Harrastusteater
„Proov“ (Janno Puusepp) lavastaja Tõnis Lepp
EMSI (Hiiumaa)
„Pila-Peetri testament“ (August Kitzbeg) lavastaja Janno Elmi
LendTeater 
„Sadam“(Aireé Pajur) lavastaja Aireé Pajur
Oomeriteater 
„Onu Vanja“ (Anton Tšehhov) lavastaja Maret Oomer
 
NÄITLEJAPREEMIAD 
MALLE SILD – Puhvetipidaja rolli eest  lavastuses „Rong väljub hommikul“ Kuimetsa Harrastusteater IDU 
MARE JÕGI – Aurelia rolli eest lavastuses “Sadam” LendTeater 
TIIU VALLIMAA – Ema rolli eest lavastuses „Uljas neitsi“ Saue Seeniorteater 
ARVO LAMP – Papa rolli eest lavastuses „Papa“ Abja EHH-TEATER 
MARE JÕGI JA ÜLLE REBANE – vene-eesti pensionäride meeldesööbiva kujutamise eest Elva Harrastusteater
 
ERIPREEMIAD
Jakobi Mäe Kultuurikoda 
muusikalise kujunduse eest lavastuses “Rõõmulaul” (muusikaline müsteerium Karl Ristkivi samanimelise romaani järgi, värsstekst Loone Ots ja muusika Tõnu Sepp) lavastaja Loone Ots
Jõelähtme LavaGrupp 
rahvusliku kultuuri säilitamis eest lavastuses “Võidulaenupilet“ (Oskar Luts) lavastaja Maie Ramjalg
Salme Vallateater
tundliku teema valiku eest lavastuses „Kolm kanget“ (Aireé Pajur) lavastaja Maire Sillavee
Taritu Tubateater 
suurepäraste näitlejatööde eest lavastuses „Rong“ (Eneli Sepp) lavastaja Helle Kesküla
Neeme Teater
noorusliku entusiastliku elurõõmsuse nakatamise eest lavastuses „Viis väikest pakikest“ (Oskar Luts) lavastaja Merike Kahu
ANDRES LINNUPUU - lavastajatöö eest lavastustes “Mamma” ja “Papa”
KERSTI SILLAOTS – lavastajatöö eest lavastuses “Elu on – otsas teises” ja näitlejatöö eest lavastuses “Papa”
 
Mari Möldre nimeline preemia.
Külateatrite festivalil annab välja Tabivere vallavalitsus ja volikogu Mari Möldre nimelise preemia.
Sellel aastal pälvis preemia Õie Laksberg MTÜ EMSI all tegutsev Naaditeater  
VILDE TEATRI preemia
Preemia väljaandjaks on MTÜ Vilde Teater.
Preemia antakse välja igal aastal Külateatrite festivalil.
Preemia antakse kollektiivile või üksikisikule juubeli puhul  pikaajalise ja viljaka
töö eest Eesti harrastusteatri maastikul.
Sellel aastal pälvis Vilde teatri tänupreemia Aire Pajur.
Festivalil osales 33 harrastusteatrit üle Eesti, 33 etendusega.
Kokku oli osavõtjaid 360 harrastusteatri näitlejat ja lavastajat.
Iga osalev teater jagas lisaks ka oma tunnustust teistele teatritele. 
 
AITÄH:
Argo Juske
Tori Rahvamaja 
Teater TRET
Pille Usin
Tori Põhikool
Tori vald

XVII Külateatrite festival toimus 11.-13.augustini 2017 aastal Toris, Pärnumaal

Festivalil 33 harrastusteatrit üle Eesti, 33 etendust, 4 mänguplatsi. 

Etendused toimusid Tori Rahvamajas (Võlli tee 4, Tori alevik, Tori vald), Tori Põhikoolis (Virula 11, Tori alevik, Tori vald),Tori Muuseumi aida ees (Võlli tee 4, Tori alevik, Tori vald) ja üks etendus Tori kirikus. 

Seekord analüüsis ja andis lavastustele tagasidet žürii, kuhu kuulusid väliseksperdid Edite Neimane (lavastaja, Riia, Läti) ja Taisto Oksanen (näitleja ja lavastaja, Helsingi, Soome).

Festivali lavastusi analüüsisid lisaks külalistele Rein Laos (lavastaja ja näitleja), Tea Merivald (näitleja, Salme Vallateater), Tiit Alte (lavastaja, teater KaRakTer) ja Kristiina Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit).

 

 

Festivali toetasid: Eesti Kultuurkapital, Tori vald, Tori Põhikool, Tori Muuseum. 

Festivali korraldasid: Tori Rahvamaja ja Eesti Harrastusteatrite Liit

 

AJAKAVA: 

Reede, 11.august

12:45 AVAMINE (Tori Põhikool)

Tori Rahvamaja
13:15 Teater KaRakTer   (Lääne-Virumaa)
„Vallini kõrtsis“ (Juhan Smuul „Kihnu Jõnn“ II vaatus) lavastaja Tiit Alte

15:00 Tornimäe Rahvamaja näitering TUNGAL (Saaremaa)
„Vandekohus“ (Reginald Rose „12 vihast meest“ ainetel) lavastaja Krista Kütt 

17:00 Oomeriteater (Tallinn)
„Onu Vanja“ (Anton Tšehhov) lavastaja Maret Oomer

19:00 Tornimäe Rahvamaja näitering Tornimäe Näiteselts (Saaremaa)
„Teie jumal“ (Janno Puusepp) lavastajad Urve Sepp ja Krista Kütt

Tori Põhikool
15:00 Pärnu-Jaagupi Aleviteater RÄNDTIRTSUD (Pärnumaa)
„Vigased pruudid aastal 2017“ lavastaja Gerda Mölder 


16:30 Kuimetsa Harrastusteater IDU (Harjumaa)
„Rong väljub hommikul“ (Raimond Kaugver) lavastaja Ruth Grünthal

 17:30 Saaremaa Teater
„Säärane Mulk ehk Sada Vakka Tangusoola“ (Lydia Koidula näidendi ainetel) lavastaja Väino Uibo

Tori kirik
19:00 Jakobi Mäe Kultuurikoda (Tartu)
„Rõõmulaul“ (muusikaline müsteerium Karl Ristkivi samanimelise romaani järgi, värsstekst Loone Ots ja muusika Tõnu Sepp) lavastaja Loone Ots

Muuseumi aida esine
18:00 Elva Harrastusteater (Tartumaa)
„Kolhoosielu“ (Maarja Koorik) lavastaja Maarja Koorik

Laupäev, 12. august

Tori Rahvamaja
10:00 Kiili Harrastusteater (Harjumaa)
„Ostan teie mehe“ (Mihhail Zadornov) lavastaja Ellen Teemus

11:30 Vilde Teater (Tartu)
„Hämarad märgkoerad“ (Janno Puusepp) lavastaja Janno Puusepp

13:00 Jõelähtme LavaGrupp (Harjumaa)
„Võidulaenupilet“ (Oskar Luts) lavastaja Maie Ramjalg

14:30 Kolmas Voorus (Viljandimaa)
„Elu on – otsast teise“ (instseneering Indrek Koff „Eestluse elujõust“ ainetel, kaasautorid Merle Karusoo, Küllike Veede, Lulu, Henri Griin, Kaur Riismaa ja Charles Bukowski) lavastaja Kersti Sillaots

16:00 Paistu Teatritrupp (Viljandimaa)
„Mamma“
(Aireé Pajur „Pime tuba“ ainetel) lavastaja Andres Linnupuu

18:00 Abja EHH-TEATER (Viljandimaa)
„Papa“ (Raivo Kütt) lavastaja Andres Linnupuu

Tori Põhikool
10:00 Von Glehni Teater (Tallinn)
„Viimne pidu“ (Oskar Luts) lavastaja Margus Prangel

11:00 Raasiku LUSTIRING (Harjumaa)
„Hüpe abiellu“ (Erich Bergmann) lavastaja Helle Vaga

12:30 LendTeater (Tartumaa)
„Sadam“
(Aireé Pajur) lavastaja Aireé Pajur

14:00 Seasaare Teater (Viljandimaa)
„Ükskord juhtus nii . . .“ (lava sketšid) lavastaja Jaanus Kukk ja trupp

15:30 PadiseRahva Teater (Harjumaa)
„Libahunt“ (August Kitzberg, dramatiseering Erika Kaljusaar) lavastaja Erika Kaljusaar

16:30 Taritu Tubateater (Saaremaa)
„Rong“ (Eneli Sepp) lavastaja Helle Kesküla

18:00 Salme Vallateater (Saaremaa)
„Kolm kanget“ (Aire
é Pajur) lavastaja Maire Sillavee

Muuseumi aida esine
10:00 Saue Seeniorteater (Harjumaa)
„Uljas neitsi“ (Andrus Kivirähk) lavastaja Virko Annus

12:00 EMSI (Hiiumaa)
„Pila-Peetri testament“ (August Kitzbeg) lavastaja Janno Elmi

14:00 Orezare (Saaremaa)
„Kaks Muhu monoloogi moekast meite moodi“ (Juhan Smuuli monoloogide ainetel) lavastaja Helje Basihhina

 

Pühapäeval, 13.august

Tori Rahvamaja
10:00 Jõesuu Külateater (Pärnumaa)
„Eine kinos“ (Ardi Liives „Hõbepaber“ ainetel) lavastaja Kaili Limeng

11:30 Raeküla Rahva Teater (Pärnumaa)
„Nunnad“ (Margus Oopkaup) lavastaja Margus Oopkaup

13:00 Tabivere Harrastusteater (Jõgevamaa)
„Proov“ (Janno Puusepp) lavastaja Tõnis Lepp

Tori Põhikool
10:00 Neeme Teater (Harjumaa)
„Viis väikest pakikest“ (Oskar Luts) lavastaja Merike Kahu

11:00 Kose Kultuurikeskuse näitering (Harjumaa)
„Mulluta Mari ja Uiu küla“ (Ardi Liivese „Tormipüha“ ainetel, dramatiseerinud Maie Matvei) lavastaja Maie Matvei

12:30 KÕT! Teater (Läänemaa)
 „Sealpool silmapiiri“ (Vello Jaska) lavastaja Aire Arge

14:00 Saue valla Mänguteater (Harjumaa)
„Tüürimees“(Aireé Pajur) lavastaja Rendar Annus

Muuseumi aida esine
11:00 MTÜ Põrguvärk teatritrupp „Põrgokõsõ“
„Eesti matus“ (Andrus Kivirähk) lavastaja Annely Pakkane

 

18:00 Lõpetamine (Tori Põhikool)