XIX Külateatrite festival 2.-4.august 2019 Räpinas, Põlvamaal

Reede, 2.august 2019                                   
13:00 Ruusa Näitemängu seltsing (Põlvamaa)

Olev Anton "Laudalüürika" lavastaja Helje Põvvat (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

13:00 SEE teater (Haapsalu, Läänemaa )              
Andrus Kivirähk „Uljas Neitsi“ lavastaja Krista Kütt (Räpina Aianduskooli black-box)                                       

16:00 Teater E.H.K. (Tabivere, Tartumaa)
Galina Lavrinenko „Kastist välja“ lavastaja Esta Sokk (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

16:00 Taritu Tubateater (Saaremaa)
Väino Uibo/Peter Karvaš "Mis juhtus Õllepruuli tänaval?" lavastaja Väino Uibo (Räpina Aianduskooli black-box)

16:00 Margus Kobing (Tallinn)
Andrus Kivirähk „Aabitsa kukk“ (Räpina Loomemaja)

17:30 Tornimäe Näiteselts (Saaremaa)
Küllike Veede „Võõras mees majas“ lavastaja Urve Sepp (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

17:30 Must JaAm (Tartu)
Janno Puusepp "Leivi" lavastaja Janno Puusepp (Räpina Aianduskooli black-box)

17:30 Rainbow (Tartu)
Annely R. Kallo, Rein Annuk "Talumatu kainus" lavastajad Tiit Alte ja Rein Annuk (Räpina Loomemaja)  

19:00 Vilde Teater (Tartu)
Robin Hawdon "Sviit sünnipäevaks" lavastaja Janno Puusepp (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

19:00 EHH Teater (Viiratsi, Viljandimaa)
Urmas Lennuk "Boob teab“ lavastaja Andres Linnupuu (Räpina Aianduskooli black-box)

19:00 Salme Vallateater (Saaremaa)
Aleksander Gelman "Pink" lavastaja Maire Sillavee (Räpina Loomemaja)

Laupäev, 3.august 2019                              
10:00 LendTeater (Elva, Tartumaa)

Harold Pinter "Armuke" lavastaja Jaan Tooming (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

10:00 Palamuse Amatöörteater (Jõgevamaa)
Marite H. Bukaite, Lennart Peep "Teie ebaõnn on teie endi kätes" lavastaja Susan Kolde              
(Räpina Aianduskooli black-box)

11:30 Läsna Teater (Lääne-Virumaa)
Hella Wuolijoki „Niskamäe naised“ lavastaja Ene Pihol (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

11:30 Saue valla Mänguteater (Harjumaa)
Peter Quilter „Veel üks pilet“ lavastaja Virko Annus (Räpina Aianduskooli black-box)

11:30 Taritu Tubateater (Saaremaa)
Väino Uibo "Pihtimus" lavastaja Väino Uibo (Räpina Loomemaja)                           

13:00 Paide Huviteater (Järvamaa)
„Mängime rõõmumängu“ E.H. Porteri romaani "Pollyanna" põhjal dramatiseerinud Marju Lille
lavastaja Marju Lille (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

13:00 Tartu Maarjateater
Loone Ots "Jannseni juubel, ehk August Wiera tuleb Tartusse"
lavastaja Loone Ots (Räpina Aianduskooli black-box)                     

15:00 Kolga T.Õ.N.N. (Harjumaa)
"Hingelt ära" Elo Viidingu luule ainetel, lavastaja Terje Varul (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

15:00 Raasiku Lustiring (Harjumaa)
Eneli Sepp "Rong" lavastaja Helle Vaga (Räpina Aianduskooli black-box)

16:30 PadiseRahva Teater (Harjumaa)
Enn Vetemaa "Roosiaed" lavastaja Erika Kaljusaar (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)                  

17:00 Wäike TantsuTeater MERI (Jõelähtme, Harjumaa)
Hans Christian Andersen "Võitmatu Tinasõdur" lavastaja Merike Kahu (Räpina Aianduskooli black-box)

18:00 Häädemeeste Huviteater (Pärnumaa)
Aire Koop „Seitse surmapattu“ lavastaja Aire Koop (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

18:00 AX Teater (Keila, Harjumaa)
"Juudas" Ain Kalmuse romaani ainetel dramatiseerinud Raivo Adlas, lavastaja Raivo Adlas
(Räpina koduloo- ja aiandusmuuseumi hoov. Vihma korral muuseumi saalis)

19:00 Jõelähtme LavaGrupp (Harjumaa)
Andrus Kivirähk "Keiserlik kokk" 1.vaatus, lavastaja Maie Ramjalg (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

19:00 Oomeriteater (Tallinn)
Jean-Luc Lagarce "Meie, kangelased" lavastaja Maret Oomer (Räpina Aianduskooli black-box)  

20:30 Pajusi Teater (Jõgevamaa)
Tarmo Kruus "... ja siis tuleb siia KUNINGAS!" lavastaja Tarmo Kruus (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

20:30 Viru-Nigula näitetrupp (Lääne-Virumaa)
„Farss isand Pathelinist“ lavastaja Alina Klimova (Räpina Aianduskooli black-box)

Pühapäev, 4.august 2019                                           
11:00 Alle-Saija Teatristuudio (Põlvamaa)

Eberhard Streul „Rekvisiitori tähetund“ lavastaja Ingrid Ulst (Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

12:30 Kärla Näiteselts (Saaremaa)
"Tükike minust on osake sinust" Ray Cooney näidendi "Igaühele oma" ainetel, lavastaja Marika Paas
(Räpina Kultuurikeskuse teatrisaal)

12:30 Seasaare Teater (Viljandi)
Margus Vaher „Tiivarips“ lavastaja Margus Vaher (Räpina Aianduskooli black-box)