KOOLITEATER 2013 ABJA

Žürii koosseisus Leila Säälik, Andres Oja ja Kristiina Oomer tunnustasid

LAUREAAT

"EMADE SALAELU" Tartu Kesklinna Kooli 3 b Päikesejänkud

juhendaja Kristiina Tõnson

"LUMEEIT" Kostivere Laste Teater

juhendaja Kersti Laanejõe

"VIKERKAAR"  Tõrva Gümnaasiumi algklasside näitetrupp "Pigilind"

juhendaja Eve Valliste

"SEIKLUS KAOTATUD NÖÖPIDE MAAL" Art Line

juhendaja Irina Parhomenko

"ULL JAAK EHK KÜLL ON HÄDA KUI ON PEA MÄDA"   Pikakannu Kooli näitering

juhendaja Kadi Kronberg

ERIPREEMIA

SUUREPÄRASE PARTNERITUNNETUSE JA SELGE MÕTTE EDASIANDMISE EEST

Jõgeva Gümnaasiumi kooliteatrile Liblikapüüdja, lavastus "Õhtused jutud" juhendaja Lianne Saage-Vahur

ÕPETLIKU ELUTARKUSE JA ILUSA ANSAMBLIMÄNGU EEST

Pärnu Kuninga Tänava Põhikkooli 2. klassidele lavastus "Seene varjus" juhendajad Lemme Sulaoja ja Kristi Treial

TOREDA ESIMESE TEATRIMÄNGU PREEMIA

Rakvere Gümnaasiumi Sõnakunstiringile 1.a.klassi lavastus "Kavalus" juhendaja Jana Sillajõe

NÄITLEJAPREEMIAD

ERIK PLAKSO varesepoeg Villem lavastuses Vares "Villemi reis maailma lõppu ja tagasi"

Mammaste Lasteaed-Algkool

KÄROLIN KIKAS tütar Mari lavastuses  "Muinasjutu rääkimine"

Vana Vigala näitetrupp "Vigala vahvad"

PAUL PÄRTEL VELLERIND vana lutikas Leemet lavastuses "Lutikas Leemeti leiunurk"

Jakob Westholmi Gümnaasiumi 2.a.klassi näitetrupp

PIRJO MALINEN Karu lavastuses "Karu mure"

Põltsamaa Ühisgümnaasium

HELINA PRII Karlsson katuselt lavastuses "Karlssoni lood"

Abja kultuurimaja lastenäitering

MAI BRITT MERILOO Tellija lavastuses "Vahva rätsep"

Haapsalu Muusikakooli teatriklass I kursus

SANDRA MIKK Rebane lavastuses "Raiun kogu metsa maha"

Imavere Jutulind (Imavere Põhikool)

DUETIPREEMIA

SANDRA-DAISEL HAAR ja CÄROLIN JÕESAAR Kass ja Hiir lavastuses "Kaalikas"

Sillaotsa kool

KALEVIPOJAPREEMIA 

KENNETH LEMBER, MARK-ERIK KESKÜLA ja MIKK NAHKUR Kalevipojad

lavastuses "Kuidas Kalevipogadele nimesid otsiti"

Kärla Põhikooli näitetrupp

ŽÜRII ERIPREEMIA 

ROBYN MAASK ja RAIMO KOZLOV  lavastuses "Tuhkatriinumäng"

Kunda laste näitetrupp " Karoliine"

Kooliteater 2013 ABJA

 

  KOOLITEATER 2013 ABJA algklasside kooliteatrite riigifestival
   

ABJA KULTUURIMAJAS

10 - 11. MAI 

   
aeg MAAKOND   Etenduse pealkiri LAVASTAJA
         
    REEDE    
         
11,00   Festivali avamine    
11,15 Viljandimaa Abja kultuurimaja lastenäitering Karlssoni lood V.Niinemäe;R.Mõttus
12,05 Raplamaa Vana Vigala näitetrupp "Vigala vahvad"  Muinasjutu rääkimine Anne Andrejev
12,30 Tartu Linn Tartu Kesklinna Kooli 3 b kl. Päikesejänkud Emade salaelu Kristiina Tõnson
12,45 Jõgevamaa Põltsamaa Ühisgümnaasium Karu Mure Pille Martsik
13,20 Tallinn Jakob Westholmi Gümn 2.a.kl. näitetrupp  Lutikas Leemeti leiunurk Lea Heier
14.50 Läänemaa Haapsalu Muusikakooli teatriklass I kursus Vahva rätsep Marina Sillaste
15,45 Harjumaa Kostivere Laste Teater Lumeeit Kersti Laanejõe
16,15 Lääne-Virumaa Kunda laste näitetrupp Karoliine Tuhkatriinumäng Maarika Koks
17,00 Valgamaa Tõrva Gümn.algklasside näitetrupp "Pigilind" Vikerkaar Eve Valliste
17,30 Tartumaa Sillaotsa kool  Kaalikas Annika Tõnurist
17,55 Jõgevamaa Jõgeva Gümn kooliteater Liblikapüüdja Õhtused jutud Lianne Saage-Vahur
         
    LAUPÄEV    
         
9.00   SADAJALGasub teele marsruudil    
    Abja Gümnaasium - Abja Kultuurimaja    
9,40 Lääne-Virumaa Rakvere Gümn Sõnakunstiring 1.a.klass Kavalus Jana Sillajõe
10,20 Pärnumaa Pärnu Kuninga tn.Põhik. 2 klassid etendus Seene varjus L.Sulaoja, K. Treial
11,10 Ida-virumaa Art Line Seiklus kaotatud nööpide maal Irina Parhomenko
11,55 Võrumaa Pikakannu Kooli näitering Ull Jaak ehk küll on häda kui pea… Kadi Kronberg
13,00 Põlvamaa Mammaste Lasteaed-Algkool Vares Villemi reis maailma lõppu… Anar Anijalg
13,30 Järvamaa Imavere Jutulind  Raiun kogu metsa maha Ann Roots
14,00 Saaremaa Kärla Põhikooli näitetrupp Kuidas kalevipoegadele nimesid… Küll Luup
15,00   Festivalist kokkuvõtete tegemine    
    Festivali lõpetamine    

 

Kooliteater 2013 ORISSAARE

alt

 

Žürii koosseisus Garmen Tabor, Piret Rauk, Toomas Lõhmuste,

Madis Kolk, Rait Avestik ja Kristiina Oomer tunnustasid:

LAUREAAT

Tallinna Reaalkool

„Rohelise seljakotiga poiss“ juhendaja Liisi Tegelmann
Tartu Descartes´i Lütseum

rühmatöö „Pöögöl“ juhendaja Hedvy Arula

Tõrva Avatud Noortekeskus Hingevärvid

„Takka tagumine paar välja“ juhendaja Külli Alumäe

Orissaare Gümnaasium Mo-teater

„Laulud Marile“ juhendaja Mare Noot

Saaremaa Ühisgümnaasium Kreputlased

"On aeg..." juhendaja Rita Ilves

Jõgeva Gümnaasium Liblikapüüdja

"Siil udus" juhendaja Lianne Saage-Vahur

PARIM NAISNÄITLEJA

MARIA PIHLAK Saaremaa Ühisgümnaasium Kreputlased

PARIM MEESNÄITLEJA

ILJA BUŠEIKO Narva Laste Loomemaja teater-stuudio 16. Komnata

PARIM LAVASTAJA

RITA ILVES Saaremaa Ühisgümnaasium Kreputlased

MEELDEJÄÄVAD ROLLID

RAIDO LIIV Kivi-Vigala Põhikool Lavarebased lavastusest „Sibulad ja šokolaad“

KATJA MASHINA Noorteteater Jabloko lavastusest „Sohilapsed“

HARDO ADAMSON Tõrva Avatud Noortekeskus Hingevärvid lavastusest „Takka tagumine paar välja“

TEVE RAJAMETS Tõrva Avatud Noortekeskus Hingevärvid lavastusest „Takka tagumine paar välja“

SILVI ARRO Koeru Keskkool 4H Rõõmurullid lavastusest „Rumal töömees“

JASPER RISTKOK Tartu Descartes´i Lütseum rühmatööst „Pöögöl“

JÜRGEN HENDRIK VOITKA Tartu Descartes´i Lütseum rühmatööst „Pöögöl“

ERIPREEMIAD

HUUMORIPREEMIA

Kivi-Vigala Põhikool Lavarebased „Sibulad ja šokolaad“ juhendaja Eve Kärsna

SOTSIAALSE TEEMA TUNDLIKU KÄSITLEMISE EEST ERIPREEMIA

Jõõpre Põhikool „Bidioot“ juhendaja Helle Kirsi

PÕNEVA VORMIOTSINGU ERIPREEMIA

Vastseliina Noorte Näitetrupp "Leili" juhendaja Anu Kommer

TUGEVA ANSAMBLIMÄNGU ERIPREEMIA

Narva Laste Loomemaja teater-stuudio 16. komnata

„Kõik hiired armastavad juustu“ juhendajad Olga ja Vitaly Katuntsev

METATEATRI ERIPREEMIA

Kuuste Kool „Nõiutud stseen“ juhendajad Kersti Kivirüüt ja Martin Sakur