Ranna 2017!

HEAD SÕBRAD!
 
Meil on rõõm teid taas kutsuda Peipsi veerele Rannale,
10.-14.JUULINI 2017 SAAB TOIMUMA 22.KOOLITEATRITE SUVEKOOL!!!
Pakume põnevaid õpikodasid erinevate teatriinimeste juhendamisel ja palju muud toredat.
Ootame särasilmseid noori 1.-12.klassini ( reeglina koos juhendajaga)
OSALUSTASU 25 EUROT ( sealhulgas toitlustamine)
Ööbimine telkides, palume kaasa võtta kõik vajalik eluks ja tegevuseks looduses ( telgist kaisukaruni)
NB! KOOLITEATRITE JUHENDAJAD!
Sel aastal pakume teile Rannal ( samuti 10.-14.juulini) võimalust osaleda Merle Karusoo meistriklassis.
Koolitusel võib osaleda ka siis, kui oma õpilasi suvekoolis ei ole.
(Kui telgis ööbimine tundub ebamugav, siis on võimalus broneerida majutus  lähedalasuvas Rannamõisa puhkekülas: 55592975, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)
Kursuse lõpus saavad kõik vastava täiendkoolituse tunnistuse.
OSALUSTASU 75 EUROT ( osalemine meistriklassis+ toitlustamine)
Tasuda saab nii sularahas kui ülekandega. Ülekandega tasumiseks: MTÜ Tähetund, EE791010220203811222 SEB.
Arve saamiseks palume saata vastav soov koos andmetega e-mailile: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
PALUME ENDAST TEADA ANDA (eelregistreerimine) HILJEMALT 12.MAIKS AADRESSIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., pärast seda saadame osalusankeedi.
 
Edasine info saab olema MTÜ TÄHETUND kodulehel!
Korraldajate nimel Lianne Saage-Vahur, 5179056
 
Korraldajad: MTÜ Tähetund, Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, Eesti Harrastusteatrite Liit

SAAREMAA MINITEATRIPÄEVAD 2017

Teater on muinasjutt.

Muinasjutud elavad meis endas.

Leia nad ja oledki köikvöimas völur.

 

 

Ajakava.

Laupäev, 18.märts

12.15 AVAMINE

13.30 Paide Ühisgümnaasium Maski Taga (Marju Mändmaa, Jan Margen Vau) – ühistöö „Solis Dolos“  

14.20 Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio III (Silvia Soro) – Kristiina Jalasto „Madrugada“ - 2 vaatust, ilma vaheajata

15.35 Tallinna 32.Keskkool KOKK (Eva Kalbus) – Anton Tsehhovi ainetel „Elu on ilus“

16.40 Haapsalu Muusikakool (Marion Undusk) – ühistöö „Elutants“

17.20 Rapla Riinimanda Teater (Valter Uusberg) – Andrus kivirähki raamatu „Oskar ja asjad“ ainetel Valter Uusberg „Oskar ja asjad“

18.20 Saaremaa Ühisgümnaasium Krevera (Rita Ilves) – kompositsioon „Tuhkatriinust nii ja naa…“

Pühapäev, 19.märts

9.30 Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) – W.Shakerspeare „Hamleti lugu“

10.35 Rakvere Reaalgümnaasium „Karla“ (Tiina Kippel) – T.Kippel „Õnnelik elu – ehk mida tegi Hamlet valesti“

11.35 Tartu Waldorfgümnaasium (Külli Ehastu) – Külli Ehastu „Pildid näituselt“

12.40 Suure-Jaani Kool (Andres Oja) – Andres Oja „See on see, kellele ma selle leiva annan“

14.00 Tallinna 32.Keskkool 12.d klass (Toomas Lõhmuste) – ühisrühmamine „Tõukepunkt“

15.05 Viljandi Gümnaasiumi teatristuudio II (Silvia Soro) – W.Shakespeare/G.kordemets/S.Soro „Valentinipäev“

16.10 Rakvere Gümnaasium Teatriansambel (Aili Teedla) – ühislooming „Sit down tragedy“

17.10 Nõo Reaalgümnaasiumi näitering (Annika Markson) – ühislooming „Hallis massis“

18.10 Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) – Mihhail Lermontov/Karl Sakrits „“Petsorin“ (M. Lermontovi „Meie aja kangelane“põhjal)

Esmaspäev, 20.märts

9.30 Saaremaa Ühisgümnaasium Kreisis (Sirje Kreisman) – A. Tšehhovi novellide ainetel „Pealkirjata“

10.20 Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi näitestuudio Kruvikeeraja (Anna-Maria rebane) – Samuel Beckett „Godot’d oodates“ ainetel „Andet oodates“

10.55 Jüri kooliteater Vaba Valik (Ingrid Mikk) – ühislooming „Mina“

13.00 LÕPETAMINE

 

Parimad kooliteatrite tegijad luulepäevadel "Tuulelapsed" 13.-14.jaanuaril 2017!

LAUREAADID
 
•Röövlilaev (Henno Käo)
TALLINNA SAKSA GÜMNAASIUMI ALGKLASSIDE TRUPP KOKK juhendaja Eva Kalbus
 
•Mine sinna, too seda (Heljo Mänd)
KOLGA KOOLI TRUPP KOHAL-OLIJAD  juhendaja Terje Varul
 
•Vaataksin ringi kodu ligi (Henno Käo)
VÕRU KREUTZWALDI KOOLI  5.B KLASS  juhendaja Kaider Vardja
                                                                                                                                       
•Klassiekskursioon (Henno Käo)
TALLINNA 32. KESKKOOLI PÕHIKOOLI TRUPP KOKK juhendaja Eva Kalbus
 
•Plaks! Ja kõik tõusid lendu! (Heljo Mänd)
VIIMSI KESKKOOLI TRUPP EKSPERIMENT juhendaja Külli Täht
 
•Kord muinasjutumaal... (Heljo Mänd)
JÕGEVA KOOLITEATER LIBLIKAPÜÜDJA 3.-4.KL TRUPP juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
 
ERIPREEMIAD
 
Filosoofilisuse eripreemia 
Aeg on napp (Henno Käo)
Tallinna 32. Keskkooli 5a klassi „Kukulinnud“ juhendaja Toomas Lõhmuste 
 
Rõõmu eripreemia
Lillekarussell (Heljo Mänd)
Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased juhendaja Rita Ilves
 
Varaküpsuse eripreemia
Vana taburetiga (Henno Käo)
Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine  2. klass juhendaja Maarika Koks
 
Kujundlikkuse eripreemia
Aeg möödus suurest kellast (Henno Käo, Heljo Mänd)
Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (4.-7.klass) juhendaja Natalie Neigla
 
Harmoonia eripreemia
Une-ema lapsed (Heljo Mänd)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 8.-9.klassi trupp juhendaja Lianne Saage-Vahur
 
Muinasjutulisuse eripreemia
Linalakk ja Rosalind (Heljo Mänd)
Rakvere Gümnaasiumi 5a klassi sõnakunstiring juhendaja Jana Sillajõe
 
Sotsiaalsuse eripreemia
Ilusad inimesed (Henno Käo)
Tallinna Merekalda Kooli näitering „Et“ juhendaja Juta Teral
 
Monomentaalsuse (puude ansambel) eripreemia
Klassiekskursioon (Henno Käo)
Tallinna 32. Keskkooli põhikooli trupp KOKK juhendaja Eva Kalbus
                                                                                                                                
 
Parim naisnäitleja – DORIS PIIK – Linalakk -  Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 6.kl trupp 
Parim meesnäitleja – KARL VÄSTRA – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 3.-4. kl trupp
Parim juhendaja – LIANNE SAAGE-VAHUR - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 
Muusikapreemia – JAKOB ERMAN –Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi teatristuudio Ega Vist 
 
                                                                                                                                                
NÄITLEJAPREEMIAD
LISETE KÜTT –  Rapla Vesiroosi gümnaasiumi teatristuudio „Ega Vist“
KEVIN MÄNNIK – Rakvere Gümnaasiumi 5.a klassi sõnakunstiring
MIKK VIERMANN – Rakvere Gümnaasiumi 5.a klassi sõnakunstiring
KAAREL KRISTOFER KERGE – J.V.Veski nim Maarja Põhikooli trupp „Pahupidi 
pärlid“
HELINA ALBRI  – J.V.Veski nim Maarja Põhikooli trupp „Pahupidi pärlid“
SOFIA RUTIKU – Kolga Kooli trupp Kohal-olijad
MARTIINA TENNO – Rannu Kooli trupp Me Proovime
RANDEL KIVIRAND  – A.Haava nim Pala Kooli 7. kl trupp
CHRISTOPHER SUVE  – A. Haava nim Pala Kooli 7. kl trupp
GERMO SAARE – Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 3.-4. klasside trupp
ALEKSANDER REINOLA – Tallinna 32. Keskkooli 5.a klassi „Kukulinnud“
ELISABETH MADISSON – Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment
ELIISABEL JÕELA  – Viimsi Keskooli trupp Eksperiment
NORA PERI  – Võru Kreutzwaldi Kooli 5.b klass
KARIN IVARINE  – Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (1.-3. kl)
STEN ARRO  – Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (1.-3. kl)
CARMEN LAUREND  – Kolga Kooli Kohal-olijad
ERLING EDING – Rakvere Reaalgümnaasiumi trupp Väike-Karla
LEHOLA VAARPUU  –  Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 2.a klassi trupp
RASMUS ALAN TRUUS  -  Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 2.a klassi trupp
OSKAR KULL - Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 2.a klassi trupp
GERDA LIZETT PUJU – Tallinna Merekalda Kooli näitering „Et“
 
 
Kirjanik Henno Käo 75. sünniaastapäeva puhul välja antud 2017 a kalendri said trupid, kes etendasid Henno Käo luulet. Kalendri andis üle kirjaniku lesk Maie Käo. 
 
Suur tänu Jõgeva kooliteatrile Liblikapüüdja ja MTÜle Tähetund suurepäraste ja meeleolukate luulepäevade korraldamisel!!!