SAAREMAA MINITEATRIPÄEVADE TULEMUSED

Grand Prix
Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“ Juhendaja Eva Kalbus
Laureaadid
Saaremaa ÜG Krevera „Viis viimast“ Juhendaja Rita Ilves
Kuressaare G Inspira „Peegeldus perroonil“ Juhendaja Tanel Ting
Jõgeva Liblikapüüdja „Kroonu onu“ Juhendaja Lianne Saage-Vahur
Parim meesnäitleja
Reemus Tõniste (Aleksander Tassa), Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“ Juh. Eva Kalbus
Parim naisnäitleja
Lotta Meet (kuldmedalisti õde), Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves
PARIM JUHENDAJA
Lianne Saage-Vahur — Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“
Parim kujundus
Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur
Parim muusikaline kujundus
Jutta Loviisa Juht, Saaremaa ÜG Krevera 2 — „Mari-Tiina-Karin“ Juh. Rita Ilves
Parim Saaremaa trupp
Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves
Parim Saaremaa näitleja
Juhan Soon, Kuressaare G Inspira — „Peegeldus perroonil“ Juh. Tanel Ting
Lotta Meet, Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves
Parim Saaremaa juhendaja — Rita Ilves, SÜG Krevera
Näitlejapreemiad:
Elo Nõmm — Osatäitmised lavastustes "Viis viimast" ja "Mari - Tiina - Karin" — Saaremaa ÜG Krevera, Juh. Rita Ilves
Mattias Nurga — Konrad Mägi roll lavastuses „Külmetava kunstniku portree“ — Tallinna 32. KK KOKK, Juh. Eva Kalbus
Oliver Valk — Osatäitmine lavastuses "Kuningas Lear" — Hugo Treffneri G,  Juh. Oliver Issak
Sten Siirak — Kroonu onu roll lavastuses „Kroonu onu“  — Jõgeva Liblikapüüdja, Juh. Lianne Saage-Vahur
Ansamblimängu preemia — Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur
Huumoripreemia — Inge Sillaste — SÜG-i 102. lennu kabaree "Sinine esmaspäev" — ülima tõsiduse ja täpsusega sooritatud rolli eest
Žürii eripreemiad trupile:
Rakvere LN — Lavastuse audiovisuaalse kujunduse eest — „Maailm, kuhu ma kuulun“ Juh. Tiina Rumm
Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja — Humoorika teksti ja köitva lavastusliku lahenduse eest — „Õhtu suurmeestega“  Juh. Andres Jakovlev
Hugo Treffneri G — Julge lähenemise eest maailmaklassikale —  „Kuningas Lear“ Juh. Oliver Issak
Väike-Maarja G Dramaarja — Debüüdi eest Saaremaa Miniteatripäevadel — „Kaetud surnud poeetidele“ Juh. Riina Põldmaa
Žürii individuaalsed eripreemiad:
Hanna-Ly Aavik (Haigla õde Katariina) — Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“ Juh. Eva Kalbus
Rasmus Vendel — Kuressaare G Inspira — „Peegeldus perroonil“ Juh. Tanel Ting
Einar Susi (Metsa Priidu) — Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur
Gerli Ots —  Algupärase dramaturgia eest — Kuressaare G Inspira — „Peegeldus perroonil“ Juh. Tanel Ting
Publikupreemia — Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves
Õpilasžürii preemia — Elisabeth Tiffany Lepik, Rakvere G TA — „Nööp“ Juh. Aili Teedla
Elurõõmupreemia — Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur
Juhendajate lemmik — Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves
SÜG-i õpetajate lemmik — Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“ Juh. Eva Kalbus
LEMMIKŽÜRIILIIGE Garmen Tabor