XI KOOLITEATRITE FESTIVALI „VÄIKE LAVA 2018“

2.-3.november 2018
Etendused toimuvad Viimsi Koolis

AJAKAVA
REEDE, 2. NOVEMBER
14.00-14.20 FESTIVALI AVAMINE
14.20-14.35 Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 3. klass, 
F.R.Kreutzwaldi ja E.Raua järgi seadnud Maarika Koks „Kilplased“ , lavastaja Maarika Koks
14.45-15.00 Osula Põhikooli algklasside näitering,
trupi ühistöö Leila Holtsi luule põhjal „Me oleme Osulast“,
lavastaja Tuulike Mölder
15.10-15.25 Eidapere Kooli näitering,
Krista Mustonen „Sünnipäevale minek“,
lavastaja Krista Mustonen
15.35-15.50 Lindi Lasteaed-Algkooli 5.klassi näitetrupp,
Andrus Kivirähk „Hiired pööningul“,
lavastaja Ene Säde 
15.55-16.05 Audru Kooli 2.b klassi trupp,
A. Kivirähki ainetel „Mereröövel Lusikas“,
lavastaja Kaire Leetsar
16.10-16.20 Kuressaare Gümnaasiumi 5.d näitetrupp „Kena“, Lelet Aavik „Rohkem kui tuhat sõna“,
lavastaja Lelet Aavik
16.35-17.10 Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 4. klass,
Antonie De Saint Exupery ainetel „Kõnelused väikese printsiga“,
lavastaja Maarika Koks
17.20-17.50 Konguta Lavalapsed,
Aireè Pajur „Suveunistus“,
lavastajad Astrid ja Meelis Külaots 
17.55-18.05 Audru Kooli 6. klassi trupp,
Grupitöö A.Piirikivi „Viisk, põis ja õlekõrs“ ainetel „Uhti, uhti!“,
juhendaja Kaire Leetsar
18.10-18.25 Põlva Kooli 5.klassi draamatrupp
muinasjutu „Okasroosike“ ainetel „Okasroosikese mäng“,
lavastaja Diana Pehk
18.30-18.40 Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 2.ja4.klass, Aino Pervik (rahvaluule ainetel) „Kaks kitse“,
lavastaja Jana Sillajõe
18.55-19.00 Rakvere Gümnaasiumi 5.a klass,
Aili Vissel „Tedretäpilugu“,
lavastaja Kristi Reineberg
19.30-19.45 Tartu Mart Reiniku Kooli näitetrupp „Kärjelind“, Elar Kuus „Memme musi“,
lavastajad Terje Käärik ja Ave Rüüson
19.50-20.05 Käina kooliteater Jõngermann,
Omalooming „Lugu tüdrukust, kellel pilk oli ainult telefonis“,
lavastaja Tiia Korv

LAUPÄEV, 3. NOVEMBER 
10.45-10.55 Teise päeva avamine
10.55-11.30 Abja laste näitering Cipolino,
Astrid Lindgreni ja Andres Dvinjaninovi järgi „Pipi Pikksukk“, 
lavastajad Viive Niinemäe ja Ruth Mõttus
11.40-11.50 väikeKaRakTer,
Ingrit Tera „Isevärki koolitund“,
lavastaja Ivo Leek
11.55-12.15 Rakvere Gümnaasiumi „Pähklike“,
Liidja Sepp, Maria Wunderlich „Roosikese lugu“,
lavastaja Külli Tropp
12.20-12.30 Randvere Kooli näitering,
Lehte Hainsalu luule põhjal Merle Västra „Salapärane maailm“,
lavastaja Merle Västra
12.35-12.45 Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 3.klass, Aino Pervik (rahvaluule ainetel) „Jänese unelaul“,
lavastaja Jana Sillajõe
12.50-13.10 Kuusalu Keskkooli 5.klassi näitering,
„Karupoeg Puhhi“ ja „Punamütsikese“ ainetel lavale seadnud Saima Kallionsivu „Juhtumid sõpradega“,
lavastaja Saima Kallionsivu 
13.15-13.30 Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater,
F.R.Kreutzwaldi ja E.Raua ainetel „Kilplased“,
lavastaja Natalie Neigla
15.30-16.30 FESTIVALI PIDULIK LÕPETAMINE2.-3.november 2018

Etendused toimuvad Viimsi Koolis

AJAKAVA
REEDE, 2. NOVEMBER
14.00-14.20 FESTIVALI AVAMINE
14.20-14.35 Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 3. klass, 
F.R.Kreutzwaldi ja E.Raua järgi seadnud Maarika Koks „Kilplased“ , lavastaja Maarika Koks
14.45-15.00 Osula Põhikooli algklasside näitering,
trupi ühistöö Leila Holtsi luule põhjal „Me oleme Osulast“,
lavastaja Tuulike Mölder
15.10-15.25 Eidapere Kooli näitering,
Krista Mustonen „Sünnipäevale minek“,
lavastaja Krista Mustonen
15.35-15.50 Lindi Lasteaed-Algkooli 5.klassi näitetrupp,
Andrus Kivirähk „Hiired pööningul“,
lavastaja Ene Säde 
15.55-16.05 Audru Kooli 2.b klassi trupp,
A. Kivirähki ainetel „Mereröövel Lusikas“,
lavastaja Kaire Leetsar
16.10-16.20 Kuressaare Gümnaasiumi 5.d näitetrupp „Kena“, Lelet Aavik „Rohkem kui tuhat sõna“,
lavastaja Lelet Aavik
16.35-17.10 Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 4. klass,
Antonie De Saint Exupery ainetel „Kõnelused väikese printsiga“,
lavastaja Maarika Koks
17.20-17.50 Konguta Lavalapsed,
Aireè Pajur „Suveunistus“,
lavastajad Astrid ja Meelis Külaots 
17.55-18.05 Audru Kooli 6. klassi trupp,
Grupitöö A.Piirikivi „Viisk, põis ja õlekõrs“ ainetel „Uhti, uhti!“,
juhendaja Kaire Leetsar
18.10-18.25 Põlva Kooli 5.klassi draamatrupp
muinasjutu „Okasroosike“ ainetel „Okasroosikese mäng“,
lavastaja Diana Pehk
18.30-18.40 Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 2.ja4.klass, Aino Pervik (rahvaluule ainetel) „Kaks kitse“,
lavastaja Jana Sillajõe
18.55-19.00 Rakvere Gümnaasiumi 5.a klass,
Aili Vissel „Tedretäpilugu“,
lavastaja Kristi Reineberg
19.30-19.45 Tartu Mart Reiniku Kooli näitetrupp „Kärjelind“, Elar Kuus „Memme musi“,
lavastajad Terje Käärik ja Ave Rüüson
19.50-20.05 Käina kooliteater Jõngermann,
Omalooming „Lugu tüdrukust, kellel pilk oli ainult telefonis“,
lavastaja Tiia Korv

LAUPÄEV, 3. NOVEMBER 
10.45-10.55 Teise päeva avamine
10.55-11.30 Abja laste näitering Cipolino,
Astrid Lindgreni ja Andres Dvinjaninovi järgi „Pipi Pikksukk“, 
lavastajad Viive Niinemäe ja Ruth Mõttus
11.40-11.50 väikeKaRakTer,
Ingrit Tera „Isevärki koolitund“,
lavastaja Ivo Leek
11.55-12.15 Rakvere Gümnaasiumi „Pähklike“,
Liidja Sepp, Maria Wunderlich „Roosikese lugu“,
lavastaja Külli Tropp
12.20-12.30 Randvere Kooli näitering,
Lehte Hainsalu luule põhjal Merle Västra „Salapärane maailm“,
lavastaja Merle Västra
12.35-12.45 Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 3.klass, Aino Pervik (rahvaluule ainetel) „Jänese unelaul“,
lavastaja Jana Sillajõe
12.50-13.10 Kuusalu Keskkooli 5.klassi näitering,
„Karupoeg Puhhi“ ja „Punamütsikese“ ainetel lavale seadnud Saima Kallionsivu „Juhtumid sõpradega“,
lavastaja Saima Kallionsivu 
13.15-13.30 Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater,
F.R.Kreutzwaldi ja E.Raua ainetel „Kilplased“,
lavastaja Natalie Neigla
15.30-16.30 FESTIVALI PIDULIK LÕPETAMINE