Print

KOOLITEATER 2018 RÕNGU

"Kooliteater 2018 RÕNGU"
algklasside kooliteatrite riigifestival toimub 11.-12.mail Rõngus, Tartumaal. 
Seekord astub lavale 250 noort näitlejat üle Eesti. Esindatud on Jõgevamaa, Tartumaa, Raplamaa, Läänemaa, Järvamaa, Võrumaa, Valgamaa, Põlvamaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Harjumaa, Saaremaa, Viljandimaa, Pärnumaa, Tallinn ja Tartu. 
Lavastusi analüüsib žürii koosseisus Lennart Peep (Teater Must Kast), Kaija M Kalvet (Teater Must Kast) ja Martin Tikk (vabakutseline näitleja).

Etendused toimuvad Rõngu Rahvamajas (Valga mnt. 12 Rõngu) 
REEDE, 11.MAI
AVAMINE kell 13:45

kell 13:55-14:20 Tallinna Kristiine Gümnaasiumi 4.b kl.
Oskar Luts, Mare Pukk, Lully Gustavson „Nukitsamees“ juhendaja Mare Pukk

kell 14:30 – 14:50 Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi teatristuudio „Ega vist“
Eve Hele Sitsi jutustuse „Nätsupaberi rännak“ 
ainetel seadnud Krista Olesk ”Rännak” 
juhendaja Krista Olesk

kell 15:05-15:25 Haapsalu Noorte Huvikeskuse loovus- ja draamaring „Üks“
Donald Tomberg „Nähtamatu poiss“ juhendajad Anne Suislep, Triin Reemann

kell 15:40-15:55 Põlva Kooli 4.kl näitering 
Muinasjutu „Okasroosikene“ ainetel Diana Pehk „Okasroosikese mäng“ juhendaja Diana Pehk

kell 16:10-16:20 Saaremaa Kuressaare Gümnaasiumi 4.d kl. 
Lelet Aavik „Rohkem kui tuhat sõna“ juhendaja Lelet Aavik

kell 16:40-16:50 Uhtna Põhikooli 2.kl 
Idee autor Anne Mäeots „Heeringas“ juhendajad Kadri Plotnik, Sirje Rebane

kell 17:10-17:30 Osula Põhikooli algklasside näitering 
Lully Gustavson „Sajajalgne“ juhendaja Tuulike Mölder

kell 17:40-18:00 Kuusalu Keskkooli 2. ja 3. kl. näitering 
„Punamütsike“ ja „Karupoeg Puhh“ ainetel lavale seadnud Saima Kallionsivu „Juhtumised sõpradega“
juhendaja Saima Kallionsivu

kell 19:00-19:15 Rõngu Keskkooli 2.-4.kl. näitering 
Andrus Kivirähki ainetel lavale seadnud „Lasteaia- ja koolinaljad“ 
juhendaja Anu Ostrak

kell 19:25-19:50 Võhma Kooli nooremad 
„Muutuv elu“ juhendaja Ly Udikas

LAUPÄEV, 12.MAI
kell 10:00-10:20 Aakre rahvamaja laste näitering 
Jaak Urmet-Wimbergi teksti „Buratino tegutseb jälle“ ainetel
lavale seadnud Katrin Uffert „Tulnukad“
juhendaja Katrin Uffert

kell 10:30-10:55 Tartu Erakooli ja huvikool HuviTera näitering Teatera
omaloominguline grupitöö „Missioon K.Õ.R.V.“ juhendaja Hedvy Arula

kell 11:10-11:25 Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja
Lehte Hainsalu “Päikeseplika” juhendaja Lianne Saage-Vahur

kell 11:45-12:10 Narva Laste Loomemaja teater – stuudio „16. komnata“ 
Nikolai Nossov „Totu“ juhendajad Olga ja Vitaly Katuntsevid

kell 12:30-12:45 Tõrva ANK „Hingevärvid“
Alide Dahlbergi lastelaulu põhjal „Mutionu pidu“ juhendaja Romet Piller

kell 14:00-14:25 Juuru Eduard Vilde Kooli näitetrupp
Astrid Lindgren/Kalle Kõiv „Pipi“ juhendaja Kalle Kõiv

kell 14:40-15:00 Lindi Lasteaed-Algkooli 4. kl näitering 
Andrus Kivirähk „Hiired pööningul“ juhendaja Ene Säde

kell 15:10-15:20 Türi Põhikooli algklasside näitering
Lully Gustavson vene muinasjutu ainetel „Lobiseja vanaeit“ 
juhendaja Marju Mei

LÕPETAMINE 16:30