Kooliteater 2018 Karksi-Nuia

"Kooliteater 2018 KARKSI-NUIA"
Eesti Harrastusteatrite Liit ja Karksi Valla Kultuurikeskus korraldavad põhikoolide kooliteatrite riigifestivali 20.-21.aprillini 2018 Karksi-Nuias, Viljandimaal.
Osavõtavad kõiki maakondi ja Tallinnat ning Tartut esindavad põhikooli kooliteatrid.
Festivalil saab vaadata 17 etendust. Etendused toimuvad Karksi Valla Kultuurikeskuses.

Festivali etendusi analüüsivad ja annavad tagasisidet Anu Tonts (Teater Vanemuine), Veiko Tubin (vabakutseline näitleja ja helilooja) ja Maret Oomer (teatriõpetaja) 

AJAKAVA
REEDE 20.04
kell 13:45 AVAMINE
kell 14.00 Imavere noorte teatriring (Järvamaa)
Õnnela Lees ”Mängime mängu!” juhendaja Õnnela Lees 
kell 14:40 Saaremaa Ühisgümnaasium / Kreputlased 
Lehte Hainsalu ja Virve Osila loomingu põhjal 
"Päike, süüta laulutuli!" juhendaja Rita Ilves
kell 15:20 Sakala Eragümnaasiumi kooliteater (Tallinn)
Antoine de Saint-Exupery „Väike prints“ juhendaja Janika Koppel 
kell 16:15 Kuuste Kooli kooliteater (Tartumaa) 
Trupitöö Fr.R.Faehlmanni loomingu põhjal 
“Müütilised muistendid” juhendaja Kaija M Kalvet
kell 16:50 Rapla Riinimanda Teater
Andrus Kivirähki “Aabitsa Kukk” põhjal kooliteatrile dramatiseerinud Valter Uusberg 
“Meie oleme vaesed mehed” juhendaja Valter Uusberg
kell 17:45 Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 
Lehte Hainsalu “Punamütsike” juhendaja Lianne Saage-Vahur
kell 19:00 Johannese Kool Rosmal 8. klass (Põlvamaa)
A. Milne’i raamatu ainetel seadnud Külli Volmer 
”Puhh” juhendaja Külli Volmer 
kell 20:00 Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater 7.-9.klass (Lääne-Virumaa)
Lehte Hainsalu luulekava “MAXIMINI” juhendaja Natalie Neigla

LAUPÄEV, 21.aprill 
kell 10:00 Maardu Gümnaasiumi kooliteater Midgard (Harjumaa) 
Essenia Antropova “Põhja neiud” juhendaja Essenia Antropova
kell 11:00 Lasva Rahvamaja laste näitering (Võrumaa) 
Inglise muinasjutu “Tobuke Jack” kirjutanud Kadi Kronberg 
“Ull Jaak ehk küll on häda kui pea on mäda” 
juhendaja Kadi Kronberg
kell 11:25 Audru Kooli 5.klassi näitetrupp (Pärnumaa) 
Leelo Tungla jutu ainetel dramatiseerinud Kaire Leetsaar “Maahaldjas Alma mure”
juhendaja Kaire Leetsaar
kell 11:55 Käina kooliteater Jõngermann (Hiiumaa) 
Kätlin Padessaare samanimelise näidendi põhjal “Poistekool” juhendaja Tiia Korv
kell 12:35 Suure-Jaani Kool (Viljandimaa) 
William Shakespeare/Andres Oja “Sai surm neil osaks mõlemal” juhendaja Andres Oja 
kell 14:10 Tartu Polygon teatrikool 
Helen Rekkor ja trupp “Hall ala” juhendaja Helen Rekkor 
kell 15:05 Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskuse teatrikollektiiv “Ekspromt” (Ida-Virumaa) 
Maurice Maeterlinck “Õde Beatrice” juhendaja Urmas Laada
kell 15:50 Haapsalu põhikooli näitering (Läänemaa) 
Siim Birk “Ma olen kuulus?” juhendaja Siim Birk
kell 16:50 MTÜ Kungla Dreamband (Valgamaa) 
Estraadikava saatest “Uurali pelmeenid” 
“Öö vanaema juures” juhendaja Siiri Põldsaar
Lõpetamine kell 18:00

Festivali toetajad:
Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital
Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp
Hasartmängumaksu Nõukogu
Eesti Harrastusteatrite Liit
Karski Valla Kultuurikeskus

Olete oodatud teatrisse!