Kooliteater 2017 Jõhvi!

Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus ja Eesti Harrastusteatrite Liit korraldavad 21.-22.aprillini  Jõhvis, Ida-Virumaal põhikooli kooliteatrite riigifestivali. Etenduse toimuvad Jõhvi Kontserdimajas (Pargi tn 40) 

Sellel aastal osaleb põhikooli riigifestivalil 19 kooliteatrit 15 maakonnast, Tallinnast ja Tartust. Festivalile on eelnenud maakondlikud kooliteatrite eelvoorud, kus valitakse huvitavamad lavastused riigifestivalile.

Festival on kõigile vaatajatele tasuta!

AJAKAVA

Reede, 21. aprill

12.00 – Avamine

12.15- 12.35 Jõgevamaa Palamuse Gümnaasiumi draamaring Lutsu Vägi      etendus KONN      juhendaja Karmo Toome            Suur saal

12.45-13.15 Lääne-Virumaa Rakvere Linnanoorte näitetrupp

etendus  KÜLALINE   juhendaja Tiina Rumm         Kammersaal

13.25-13.50 Harjumaa Kolga Kooli näitetrupp Kohal-olijad

etendus INGELHEIM  juhendaja Terje Varul           Suur saal

15.00-15.45 Tartu Waldorf Teater  Tartu Waldorfgümnaasiumist

etendus KOLETIS   juhendaja Külli Ehastu             Suur saal

15.55-16.15- Järvamaa Aravete keskkooli näitering    

etendus METSALOOD  juhendaja Aire Pitk            Kammersaal

16.25-16.40  Tallinna 32. Keskkooli põhikooli KOKK ehk Kunstiliselt On Kõik Korrektne.

etendus  KLASSIEKSKURSIOON  juhendaja Eva Kalbus       Suur saal

16.50- 17.15  Jõgevamaa Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja

etendus  UNE-EMA LAPSED   juhendaja Lianne Saage-Vahur    Kammersaal

17.25-17.45 Valgamaa Tõrva Gümnaasiuminäitetrupp Pigilind

etendus MEIE VALITSUS     juhendaja Eve Valliste               Suur saal

17.55-18.05  Saaremaa Orissaare Gümnaasiumi 8. klassi näitetrupp

 etendus KOLMEKESI KODUS  juhendaja  Monika Kipper    Kammersaal

18.15-18.45 Tartu Polygoni Teatrikooli Tartu keskmine rühm

etendus MAAILM MUUTUB ,AGA MEIE MITTE ehk KEVADE

 juhendajad Merilin Kirbits ja Liina Leinberg                        Suur saal

Laupäev, 22.aprill

10.00-10.45 Põlvamaa Johannese Kool Rosmal

 etendus  KENTSAKAS  JUHTUM  juhendaja Külli Volmer     Kammersaal

10.55-11.20 Läänemaa Haapsalu Põhikooli näitering 

etendus  VÄLJAMÕELDUD TÕDE  juhendaja Siim Birk             Suur saal

11.30-12.10 Raplamaa Rapla Riinimanda Teater

 etendus OSKAR JA ASJAD  juhendaja Valter Uusberg           Kammersaal                 

12.20-12.40 Tartumaa Kuuste Kooli näitering

etendus  KUUSTE UNISTUSED  juhendaja Kaija Maarit Kalvet    Suur saal

12.50 -13.15 Pärnumaa Jõõpre kooli näitetrupp

 etendus KEELEPUUDUTUS   juhendaja Helle Kirsi               Kammersaal

13.50- 14.25 - Hiiumaa Käina Kooli näitetrupp 

etendus KÕNELUSED    juhendaja Tiia Korv                          Suur saal

15.30-15.50 Viljandimaa Suure-Jaani Kooli näitetrupp

etendus  SEE ON SEE, KELLELE MA SELLE LEIVA ANNAN  

juhendaja Andres Oja                                                           Kammersaal

16.00-16.40 Ida-Virumaa Narva Laste Loomemaja teater -stuudio „16.

komnata“   etendus SINILIND  juhendaja Vitaly Katuntsev      Suur saal                                                      

16.50 -17.10 Võrumaa Võru Kreutzwaldi Kooli näitetrupp Lavarebased

etendus  LUGU LAHKEST LOHE JUSTUSEST JA PRITSESS MINIMINNIST

juhendaja Raili Leesalu                                                             Kammersaal

 18.30 – Lõpetamine, autasustamine