BETTI ALVERILE PÜHENDATUD XII LUULEPÄEVAD TUULELAPSED 2017!

13.-14.jaanuarini 2017 toimuvad Jõgeval, Betti Alveri sünnilinnas, 12. poetessile pühendatud luulepäevad Tuulelapsed. 
Luulepäevad rikastavad Eesti kooliteatrite tegemisi poeesia ja luulevormi kaudu. 
Luulepäevadel osaleb 17 algklasside ja põhikooli kooliteatrit üle Eesti, vaadata saab 25 etendust, osalejaid ligi 400 õpilast. 
Sellel aastal esitatakse luulelavastusi teemal „ ELU ON TÄIS KUMMALISI ASJU - MIS ON MÄNGULT JA MIS ON PÄRIS...?!“ Heljo Männi ja Henno Käo luule põhjal.
Luulepäevade pidulik avamine Jõgeva Kultuurikeskuses 13. jaanuaril kell 12 ning lõpetamine ja parimate tunnustamine 14.jaanuaril kell 16.
Ma ootan, kuni väiksed tõrud sirgunud 
on suureks puuks.
Mu pilk on märg. Mu salajõud on virgunud.
Mu hing jääb truuks...( Betti Alver)
Korraldjad: MTÜ Tähetund ja Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja
 

BETTI ALVERILE PÜHENDATUD
XII LUULEPÄEVAD TUULELAPSED
13.- 14. JAANUAR 2017
AJAKAVA

REEDE, 13. JAANUAR

12.00 Luulepäevade avamine Jõgeva Kultuurikeskuses

12.30 - 13.45 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Mere taga, metsa taga…(Heljo Mänd)
Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi teatristuudio „Ega Vist“juhendaja Krista Olesk

Linalakk ja Rosalind (Heljo Mänd) Rakvere Gümnaasiumi 5a klassi sõnakunstiring
juhendaja Jana Sillajõe

Elu on täis kummalisi asju(Heljo Mänd, Henno Käo)
J.V.Veski nim Maarja Põhikooli trupp „Pahupidi pärlid“ juhendaja Kristi Jaanus

Ma rokin sind (Heljo Mänd)
Kolga Kooli trupp Kohal-olijad juhendaja Terje Varul

14.00 - 14.30 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Kevade kampaanias (Heljo Mänd)
Rannu Kooli trupp Me Proovime juhendaja Liina Nagel

Kuidas käsi käib?(Henno Käo)
A. Haava nim Pala Kooli 7. klassi trupp juhendaja Marve Juursalu

Kord muinasjutumaal… (Heljo Mänd)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 3.-4. klasside trupp juhendaja Lianne Saage-Vahur

15.30 -17.10 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Aeg on napp (Henno Käo)
Tallinna 32. Keskkooli 5a klassi „Kukulinnud“ juhendaja Toomas Lõhmuste

Plaks! Ja kõik tõusid lendu! (Heljo Mänd)
Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment juhendaja Külli Täht

Lillekarussell (Heljo Mänd)
Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased juhendaja Rita Ilves

Klassiekskursioon (Henno Käo)
Tallinna 32. Keskkooli põhikooli trupp KOKK juhendaja Eva Kalbus

Kastehein olla ma (Heljo Mänd)
Peetri Kooli trupp Karlssonid Katuselt juhendaja Kaidi-Ly Välb

17.30 - 18.45 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Vaataksin ringi kodu ligi (Henno Käo)
Võru Kreutzwaldi Kooli 5.b klass juhendaja Kaider Vardja

Käo versus Mänd (Helju Mänd, Henno Käo)
Tallinna 32. Keskkooli 5a klass juhendaja Eva Kalbus

Vana taburetiga (Henno Käo)
Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 2. klass juhendaja Maarika Koks

Linalakk ja Rosalind (Heljo Mänd)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 6b klassi trupp juhendaja Lianne Saage-Vahur

LAUPÄEV, 14. JAANUAR

9.30 - 11.00 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Banaan Poolamaal (Heljo Mänd)
Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (1.-3.klass) juhendaja Natalie Neigla

Mine sinna, too seda (Heljo Mänd)
Kolga Kooli trupp Kohal-olijad juhendaja Terje Varul

Röövlilaev (Henno Käo)
Tallinna Saksa Gümnaasiumi algklasside trupp KOKK juhendaja Eva Kalbus

Aja võlu (Heljo Mänd, Henno Käo)
Rakvere Reaalgümnaasiumi trupp Väike-Karla juhendaja Kadri Remmet

Pidu vihma ajal (Heljo Mänd)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 2.a klassi trupp juhendaja Lianne Saage-Vahur

11.30 - 12.45 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Aeg möödus suurest kellast (Henno Käo, Heljo Mänd)
Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater (4.-7.klass) juhendaja Natalie Neigla

Maailma Hing (Henno Käo, Heljo Mänd)
Kehtna Põhikooli Kehtna teatristuudio juhendaja Krista Olesk

Ilusad inimesed (Henno Käo)
Tallinna Merekalda Kooli näitering „Et“ juhendaja Juta Teral

Une-ema lapsed (Heljo Mänd)
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 8.-9.klassi trupp juhendaja Lianne Saage-Vahur

16.00 Luulepäevade lõpetamine Jõgeva Kultuurikeskuses