Õpilasetlejate riigikonkurss 2017.

Õpilasetlejate riigikonkurss 10.-11.veebruar 2017 Kuressaare, Saaremaa.
 

ÜLEMAALINE ILULUGEJATE 26. VÕISTULAUSUMINE

EHK VABARIIKLIK ETLEJATE KONKURSS KURESSAARE LINNATEATRIS

 

PÕHIKOOLI NOOREM VANUSEASTE 4.–6. klass

 

AUTASU          NIMI                                         KOOL                                           JUHENDAJA

GRAND PRIX  Mattias Härm                              Tallinna 32. Keskkool                    Eva Kalbus

LAUREAAT     Laur Mägi                                  Jõgeva Põhikool                             Lianne Saage-Vahur

LAUREAAT     Arabella Leego                           Siimusti Lasteaed-Algkool             Miina Lehtla

LAUREAAT     Kirke Medri                                Saaremaa Ühisgümnaasium           Rita Ilves

ERIPREEMIA  Carl Marten Aru                         Taebla Gümnaasium                      Tiina Mägi

ERIPREEMIA  Marit Samrjakova                       Tartu Descartes`i Kool                   Mare Liiv

KESKMINE VANUSEASTE 7.–9. klass

AUTASU          NIMI                                         KOOL                                           JUHENDAJA

GRAND PRIX  Saara Kaljujärv                           Tartu Katoliku Hariduskeskus        Aili Jaaniso

LAUREAAT     Getter Mägi                                Kehra Gümnaasium                       Anne Tammaru

LAUREAAT     Uku Pokk                                   Orissaare Gümnaasium                 Maret Aardam

LAUREAAT     Johanna Hollo                            Tartu Emajõe Kool                        Marika Kaljuste

ERIPREEMIA  Martin Vesberg                           Saaremaa Ühisgümnaasium           Rita Ilves

ERIPREEMIA  Emma Tross                               Tallinna Rahumäe Põhikool           Anne Piibur

 

GÜMNAASIUMI VANUSEASTE 10.–12. klass

 

AUTASU          NIMI                                         KOOL                                          JUHENDAJA

GRAND PRIX  Sten Siirak                                  Jõgevamaa Gümnaasium              Lianne Saage-Vahur

LAUREAAT     Katria Helena Komp                  Rakvere Reaalgümnaasium           Kadri Remmet

LAUREAAT     Liisbet Palm                               Hugo Treffneri gümnaasium         Monika Piirimäe

LAUREAAT     Elo Nõmm                                  Saaremaa Ühisgümnaasium          Rita Ilves

ERIPREEMIA  Linda Liis Arpo                          Tallinna Ühisgümnaasium             Liivi Reinert

ERIPREEMIA  Katrin Kurvits                            Saaremaa Ühisgümnaasium          Sirje Kreisman

Kuressaare Linnateatri eripreemiad:

Laur Mägi, Jõgeva Põhikool, juhendaja Lianne Saage-Vahur
Saara Kaljujärv, Tartu Katoliku Hariduskeskus, juhendaja Aili Jaaniso
Emma Elisabeth Toots, Miina Härma Gümnaasium, juhendaja Helle-Mari Märtson

ŽÜRII

NIMI                                                                       AMET

Tõnis Kipper                                                           Raadio Kadi ajakirjanik

Aarne Mägi                                                             Kuressaare Linnateatri esindaja

Maire Sillavee                                                          Eesti Harrastusteatrite Liidu esinadaja

Merle Rekaya,

Eesti õpilasetlejate XXVI üleriigilise konkursi peakorraldaja

konkursi peakorraldaja