Saaremaa Miniteatripäevad 25!

19.-21.märts toimuvad Kuressaares Saaremaa miniteatripäevad 25. korda. Teatrifestivali peakorraldaja Rita Ilves tõi välja, et sedakorda on festivali motoks

“Ka teater saab niiviisi eluks, nagu mõnikord supiks saab vaht. Aga muidu, normaalses elus, lahus hoitakse ikka neid kaht” (Hando Runneli ainetel).
“Sel aastal ongi vaatluse alla võetud teatri köögipool, siit tulevad mitmed paralleelid kokandusega,” tähendas Ilves.

Truppe ja etendusi on seekord festivalil 19. 
Etendused toimuvad Saaremaa Ühisgümnaasiumis (Hariduse 13, Kuressaare)
Ühe etenduse pilet 0,5 ­senti.
Abonement 8 €
I päevapilet 2 €
II päevapilet 3 €

AJAKAVA.
19. märts

13.30 — Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja (L. Salonen, A. Jakovlev) I. Saknussen ja ühislooming „Suitsetamisest“
14.10 — SÜG Kreisis (Sirje Kreisman) S. Kreisman „Kirjumirju“
15.00 — Orissaare G Mo-teater (Mare Noot) Y. Reza „Kunst“
15.50 — Tallinna 32. KK 12. klass (Eva Kalbus) R. Maide, L. Horn, T. Kristal, M. Liiv „T. Oli siin“
17.00 — Rapla ÜG Teatristuudio Ega Vist (Krista Olesk) K. Olesk „Vahepeal“
17.45 — SÜG Krevera (Rita Ilves) kompositsioon „Nad on kutsutud“

20. märts

09.30 — Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) lavastus Ö. von Horvath „Jumalata noorus“ ainetel „Kalad“
10.40 — Viljandi G (Andres Oja) N. Labute/ A. Oja „Mõni tüdruk“
11.40 — Rakvere RG KARLA 10. klass (Tiina Kippel) Ivanov/Kippel „Kuu peal on parem...“
12.45 — Jõgeva Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) A. Gailit „Viimne romantik“
14.15 — H. Treffneri „Vo:g pool“ (Kristel Zimmer) K. Zimmer ja C. Põdra „Juhtum 97“
15.10 — Rakvere RG KARLA 12. klass (Tiina Kippel) A. H. Tammsaare/T. Kippel „Kõnetab....ei kõneta....“
16.15 — Tallinna 32. Kk KOKK (Eva Kalbus) J. Kaus ja trupp „Vaikuse varjundid“
17.10 — Rakvere G Teatriansambel (Aili Teedla) ühislooming „Naabrivalve“
18.10 — H. Treffneri Gümnaasium (Oliver Issak) „Hetk“
19.10 — Rapla ÜG Riinimanda teater (Valter Uusberg) „Võimaluste väli“

21. märts

09.30 — Jüri G kooliteater Vaba Valik (Rasmus Onkel) T. Toomesaare „Kolm õde — ehk teekond sinna kuhul naistel asja pole“
10.10 — H. Treffneri G Lend 4.0 (Elise Metsanurk) A. Kallase ainetel „Olemisest nööpauguna“
11.00 — Paide ÜG Maski Taga (Marju Mändmaa) ühistöö „Äratus“