Kooliteatrite suvekool Raplamaal 2015!

PÄIKEST JA VALGUST
MÕTTEKÜLLUSE ALGUST
RÕÕMU LOOMISEST
LOODU LAVALE TOOMISEST !!!
 
KUTSUME TAAS KOKKU, nüüd juba 11. korda.
… kooliteatreid ja vilistlasi- vanu tuttavaid ja uusi huvilisi…
mõnusalt aega nautima Kõnnumaa loodusesse, Keava raba õhustikku, Tarsi talu maadele.
 
Suvekool toimub kolmes osas:   
8.-13. juuni -  suvekooli I vahetus:
8.-10. juuni -  algklassid (ootame kõiki keda näitlemine huvitab)
10.-13. juuni - põhikooli aste
26.juuli- 1.august 2015 a.- suvekooli II vahetus:
gümnaasium + vilistlased (9.klass- ~~)
 
Ööbimine toimub oma telkides ja oma vahenditega.
Katusealused ja siseruumid tegevuste jaoks ja suurte sadude korral abistavaks päästerõngaks kõigile hädalistele. Kuigi ilm on meil ikka soe ja kuiv tellitud!
 
Suvekoolis on kavas:  
I vahetus: Suvekooli õppetööd viivad taaskord läbi Viljandi Kultuuriakadeemia loovuse ja draamaõppe tudengid ja nende õppejõud Katrin Nielsen. Tegemist siiski uue kursusega ja tudengid jällegi teised.   
II vahetus: Seekord pakume võimalikult mitmekesist ja erinevat teatrialast tegevust: klassikalist teatrit, improteatrit, lavalist võitlust ja võitluskunste, kaasaegset tantsu ja liikumist, muusikalist tegevust ja õhtu juhtimist. Noored jagunevad gruppidesse ja saavad esimese kahe päeva jooksul tegutseda erinevates töögruppides, suurema osa laagriajast aga valitakse üks kindel grupp, kellega luuakse oma ala väike väljund-lavastus. Võimaluse korral seome jupid ühiseks tulemiks. Paralleelselt tegutseb laagris üks filmigrupp: Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi filmiõppe noored.  Suvekooli õpetajatena on kaastegevad: näitleja Mikk Jürjens, stsenarist ja lavastaja Valter Uusberg, improvisatsiooniteatri näitleja ja lavastaja Rauno Kaibiainen,  režissör ja stsenarist Doris Tääker ja Greta Varts, filmioperaator  Madis Reimund,  lavavõitluse ja võitluskunstide õppejõud Kalle Kõiv, muusik, helilooja ja õhtujuht Ragnar Toompuu,  koreograafid-tantsuõpetajad Kristina-Maria Heinsalu ja Brite Vilgo, näitejuht-draamaõpetaja ja lavastaja Eva Kalbus.
 
TÄHTIS!                  
Palun oma esialgsest  osavõtusoovist teatada hiljemalt 10.aprilliks:
palume teatada ligikaudne trupi suurus ja juhendaja meiliaadress. 
 
 
Toiduraha:
algklassid 8.-10. juuni 18 €
põhikool 10.-13.juuni 21 €
gümnaasium ja vilistlased 26.juuli - 1.august 43 €
+ osavõtumaks: 5, 7, 12 € (vastavalt algklassid, põhikool, gümnaasium).  
 
Raplamaa osalejaid toetab Raplamaa Omavalitsuste Arengufond osavõtumaksu tasumisel. Osavõtumaks Raplamaa osalejatele vastavalt 3, 5 ja 7 €. 
 
Korraldaja:
Krista Olesk - kooliteatrite näitejuht ja teatriõpetaja, Tarsi talu perenaine 
Tel. 52 15990,  kodus: 48 73258, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Tarsi talu kodulehekülg: web.zone.ee/tarsi 
OLETE OODATUD !!!