ESIETENDUS

SINATRAGA KUU PEALE
M.Jones
 
Lavastaja Maire Sillavee
Heli ja valgus Margus Lepik
Kunstiline konsultant Tuuli Pärtel
Tõlkinud Andra Aaloe
 
Mängivad Salme Vallateatri näitlejad
 
14.mail kell 20 Salme Kultuurimajas  

ESIETENDUS

Tartu Üliõpilasteater esitab
ÜMBERRINGI VÕIMALIK ON JUMAL
Aleksandr Vvedenski eshatoloogiline müsteerium
 
Tõlkija: Aare Pilv
Lavastus, heli- ja valguskujundus: Enor Niinemägi
Lavastaja assistent: Peeter Piiri
Kunstnik: Kudrun Vungi
Tantsud: Kertu Raja
Laulud viisistanud: Annabel Berg ja Priit Kivisilla
Laval: Mihkel Kohava, Priit Kivisilla, Kertu Raja, Elo Järv, Mark Harald Männik, Peeter Piiri, Annabel Berg, Kristin Uusna, Anneli Ojaste, Marleen Otsus, Anu Sildnik, Kristjan Tammi, Kristel Raudik
 
Etendused Tartu Üliõpilasmajas, Kalevi 24
8.mai  kell 19.00 ESIETENDUS
 
 
Pilet 5/7 € 
Müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal.
Kestus: 1.20
 
Toetavad: Eesti Kultuurkapital, Tartu Ülikool, Tartu Kultuurkapital, Tartu Üliõpilasmaja
 

ESIETENDUS

JUUBEL
A.Tšehhov
 
Näitejuht Helle Kesküla
Mängivad Taritu tubateatri näitlejad
 
15.aprill kell 19.00 Taritu Rahvamajas
Pilet 5€ ja 2€ (õpilane)

ESIETENDUS

ÜLO, ALO JA ÕLU
A.Luup
 
Lavastaja Maie Ramjalg
Peaosades Tiit Tammesson ja Kaupo Käsik
Jõelähtme LavaGrupp
 
3.mai kell 19.00 Jõelähtme Rahvamajas 
Pilet 4€ ja 3€

XVIII õpetajate teatrifestivali “Sillad”.

Selleaastane festival leiab aset 11.-12. märtsil Viljandi Sakala Keskuses.
Festivalil osaleb 18 õpetajate näitetruppi. Lavalaudadele jõuab muuhulgas ka ajalooline kostüümidraama, muusikaline värssvormike ja monodraama.
Programmist leiavad endale vaatamist kõik – ka väiksemad vaatajad lasteetenduste näol.
2014. aastast korraldavad festivali Viljandi Gümnaasiumi õpetajad.
Teatrifestivali  “Sillad” kava
Reede, 11. märts
14.00 Avamine
14.20 – 14.40 Viljandi Jakobsoni Kool „Punamütsike“ (tragikomöödia)
14.50 – 15.10  Kapa Kohila „Suur tükk ajab suu lõhki“ (lasteetendus)
15.20 – 16.00 Kroonuaia Priitahtlik Näitemänguselts „Kured läinud, kurjad ilmad“ (draama, alla 16 a mitte soovitav)
16.15 – 16.40  Edelweiss  „Armukadedate kokkutulek“ (draama)
16.50 – 17.15 Tartu Mart Reiniku Kool „Eesti Vabariigi sünd  läbi olümpiarõngaste“ (ajalooline tagasivaade Eesti Vabariigi sünnile ja taassünnile)
17.30 – 17.55 Koeru Keskkooli õpetajad „Suaree“ (ajalooline kostüümidraama)
18.05 – 18.25 Tartu Kesklinna Lastekeskus „Kärbse Kärt“ (muusikaline värssvormike)
18.35 – 19.05 Tallinna õpetajate näitetrupp LK Kivilindad „Kõige tervislikuma elu tiim“ (komöödia)
19.20 – 19.45 Saue õpetajad „Me täna teatrit mängime“ (naljamäng)
19.55 – 20.30 Jõgevamaa Gümnaasium Tasa&Kaal  „Püha Graal“ (komöödia)
20.40 – 21.10 Viljandi Kesklinna Kool „11 pulma ja 1 koondamine“ (tragikomöödia)
21.20 – 21.45  Vigala Õpetajate Showtrupp „Miim teeb miimikaga suure linna, käega ei kärbest pesalegi ehk kurb lugu sellest, kuidas tühikargajal kargab hing täis“ (dramaatiline slideshow)
Laupäev, 12. märts
10.00 – 10.20 Tallinna Lasteaed Pallipõnn „Värvipliiatsid“ (draama, lasteetendus)
10:35 – 11.05 Parksepa Keskkooli näitetrupp „Polkovniku lesk ehk Arstid ei tea midagi“ (komöödia)
11.20 – 11.40 Peetri Lasteaed-Põhikool „Ukse taga“ (monodraama)
11.50 – 12.10 Neeme Teater „Tondilugu“ (kohalikus murdes väikevorm)
12.20 – 12.40 Vesimutid „Võimendus“ (komöödia)
12.55 – 13.40 Viljandi Gümnaasium „Uljas neitsi“ (komöödia)

14.30 - 15:45 Tagasiside ja auhinnad

(Festivali korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi.)