ÕPILASETLEJATE RIIGIKONKURSS toimub 10.-11.veebruaril, 2017 KURESSAARES, SAAREMAAL.

Õpilasetlejate riigikonkurss 2018 toimub Põlvas, Põlvamaal.
 
Põlvamaa ja Viljandimaa esindajad valiti etluskonkrusil "Tahan Sulle öelda . . ." 22.oktoobril, 2016 - korraldaja Põlva Kool 
 
JAANUAR
 
18. Harjumaa, Keila - korraldaja Keila Kool
18. Tartu - korraldaja Miina Härma Gümnaasium
30. Lääne-Virumaa, Rakvere - korraldaja Rakvere Reaalgümnaaiusm
31. Ida-Virumaa, Jõhvi
 
VEEBRUAR
1. Jõgevamaa, Jõgeva
1. Tallinna - korraldaja Tallinna 32.Keskkool
2. Järvamaa, Türi - korraldaja Türi Ühisgümnaasium
Saaremaa. Kuressaare
 
 
KOOLITEATER 2017
 
Gümnaasiumi astme riigifestival 7.-9.aprill Tallinn.
Keskastme riigifestival 21.-22.aprill Jõhvi, Ida-Virumaa.
Algklasside riigifestival 5.-6. mai Kolga, Harjumaa.
 
Alates märtsist toimuvad Eestis kooliteatrite maakondlikud eelvoorud.
 
MÄRTS
 
6.-8. IDA-VIRUMAA, Jõhvi (algklassid, põhikool ja gümnaasium)
 
11. HARJUMAA, Viimsi (põhikool ja gümnaasium) - korraldaja Viimsi Kool
 
11. HIIUMAA, Kärdla (algklassid, põhikool ja gümnaasium)
 
11. TARTUMAA, Rõngu (algklassid, põhikool ja gümnaasium) - korraldaja Rõngu Rahvamaja
 
11. TALLINN, Tallinna Ühisgümnaasium (algklassid)
 
16. PÕLVAMAA, Tilsi (algklassid, põhikool ja gümnaasium) korraldaja - Liina Vagula
 
17. VÕRUMAA, Antsla (algklassid, põhikool ja gümnaasium)
 
18.-20. SAAREMAA, Kuressaare Saaremaa Miniteatripäevad 2016 (gümnaasium)
 
25. PÄRNUMAA, Pärnu (algklassid, põhikool, gümnaasium) - festival toimub Pärnu Nooruse Majas
 
29. JÄRVAMAA, Järva-Jaani (põhikool ja gümnaasium)
 
29. VALGAMAA, Valga (algklassid, põhikool ja gümnaasiumi) - festival toimub Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses
 
29.TALLINN, Tallinna 32.Keskkool (põhikool) 
 
30.TALLINN, Tallinna 32.Keskkool (gümnaasium)
 
30. VILJANDIMAA, Abja (algklassid, põhikool ja gümnaasium) - festival toimub Abja Kultuurimajas
 
31. JÕGEVAMAA, Palamuse (põhikool, gümnaasium) - festival toimub Palamuse Rahvamajas
 
31.märts - 2.aprill TARTU (algklassid, põhikool, gümnaasium)
 
APRILL
 
1. LÄÄNE-VIRUMAA, Rakvere (põhikool, gümnaasium) - festival toimub Rakvere Kultuurikeskuses
 
1.-2. RAPLAMAA, Rapla (algklassid, põhikool, gümnaasium) - korraldaja Rapla Vesiroosi Gümnaasium 
 
LÄÄNEMAA
 
5. JÄRVAMAA, Oisu (algklassid) - korraldaja Oisu Rahvamaja
 
12. LÄÄNE-VIRUMAA, Tapa (algklassid) - korraldaja Tapa Gümnaasium
 
13. JÕGEVAMAA, Põltsamaa (algklassid) - korraldaja Põltsamaa Ühisgümnaasium
 
SAAREMAA (põhikool)
 
19. SAAREMAA, Kuressaare (algklassid) - festival toimub Kuressaare Linnateatris
 
 
 
 
 
HARRASTUSTEATRITE MAAKONDLIKUD TEATRIFESTIVALID
 
MÄRTS
 
12. Võrumaa Maateatripäev, Lasva - korraldaja Lasva Rahvamaja 
 
18.-19. XIII Kagu-Eesti Maateatripäevad (Võrumaa, Põlvamaa, Valgamaa) - Valgamaa, Riidaja 
 
21. XVI Võro-Seto Näutemängupäiv, Puiga - korraldaja Puiga Põhikuul
 
APRILL
 
8. Raplamaa harrastusteatrite festival - Järvakandi kultuurihall
 
8. Järvamaa näitemängupäev - Paide Kultuurikeskus
 
22. XII Lääne-Virumaa näitemängupäev - Roela Rahva Maja
 
30. Pärnumaa Harrastusteatrite festival - Nooruse Maja (Roheline 1b, Pärnu)
 
MAI
 
6.-7. PROVINTSITEATRIPÄEVAD 2017 Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa ja Pärnumaa harrastusteatrite festival - Hiiumaa, Käina  
 
6.-7. Jõgevamaa ja Tartumaa harrastusteatrite festival, Tabivere, Jõgevamaa - korraldaja Tabivere Vabaajakeskus
 
 
JUULI
 
 
OKTOOBER/NOVEMBER
 
Harjumaa harrastusteatrite festival